Формула безкорисливої любові (відео)

12 травня 2023
Українці – кордоцентрична нація. Без філософії серця неможливо зрозуміти нашу культуру, ментальність, уклад життя. Невипадково між Великоднем і Вознесінням церква та суспільство вчергове акцентують увагу на жіноцтві.

В цю неділю про самарянку в Україні відзначають День Матері. Зустріч з Христом може відбуватись по-різному, але завжди то подія, що кардинально змінює життя. Так само й з материнством. Воно є Божим даром і високим покликанням жінки, бо кожен раз, коли ти когось любиш, то береш його хрест. Цю формулу безкорисливої любові знає кожна мати.Зречення себе заради дитини, самовіддане піклування, підтримка, пробачення, допомога є прикладом християнського служіння. Материнська молитва здатна творити дива. Наші сини і доньки сьогодні на фронті, хтось далеко від дому, поранений чи в полоні, на чужині або в складних життєвих обставинах. Доки живі наші мами, доти й ми залишаємося дітьми. Тож робімо все для того, щоб дарувати нашим стареньким радість і турботу. Згадаємо їх, якщо вже немає можливості сказати їм головні слова. На суботню і недільну Літургію 13-14 травня 2023 року в Іоано-Богословському храмі ПЦУ приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/..
По закінченні служби – панахида. Початок Літургії о 10 ранку.Наша підтримка та молитва сьогодні також за матерів, які з тих чи інших причин зробили аборт. Покаяння перед Богом та молитва здатні відновити жінок. Церква відкрита для вас, щоби розділити біль і бути поруч для розради й духовної підтримки. Нехай Пресвята Богородиця – як заступниця, утішителька і молільниця – оберігає всіх матерів, а Господь дарує їм здоров'я та довголіття. Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА