Шлях до Неба (відео)

24 травня 2023
У четвер, 25 травня, Церква відзначає Двунадесяте свято - Вознесіння Христове. Показавши людям шлях спасіння і покаяння, на 40-й день після Воскресіння Ісус возноситься на Небо. Здається, потрібно було би сумувати та плакати. Натомість апостоли радіють і перебувають в піднесеному стані.

Вони відчувають, що стали свідками примирення Бога й людства, яке відкриває небеса для всіх, хто вірує в Господа та намагається жити за Його настановами.Спостерігаючи за дивом, ангели питають учнів: «Мужі Галилейські, чого ж ви стоїте і дивитесь на небо?». Справді, після Вознесіння наступає час не споглядання, а рішучих дій. Якщо ми хочемо викликати Любов, необхідно нести світло в собі, зробити так, щоб у нашій душі царювала гармонія. Треба мати відвагу любити, сміливість на вчинки, натхнення, мужність й воля. Наша підтримка близьких, жертовна любов, щира молитва здатні комусь допомогти, дати надію або просто заспокоїти у важких обставинах життя, коли від відкритих переломів душі немає навіть сил подивитись на Небо. Ми не повинні зупинятись і тому продовжуємо свій духовний фронт. На святкову службу Вознесіння Христового в Іоано-Богословському храмі ПЦУ приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть, як завжди, в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/ . Початок Літургії у четвер 25 травня о 10 ранку. По закінченні – панахида.


 
 Своїм Вознесінням Спаситель увійшов у таємниче, особливе єднання божественного й людського. Він показав, що земна смерть не є завершенням всього і через Нього ми також маємо можливість бути в єдності з Творцем. Христос відкрив нам шлях до неба, і тепер лише від нас залежить: чи приймемо ми цей дар, чи докладемо зусиль, щоб від тимчасового піднятися до вічного. Нехай на цьому шляху Господь зміцнить наш народ, примножить його віру й духовні сили. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк

4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА