Три Літургії поспіль (відео)

11 серпня 2023
Ми звикли, що наше життя нагадує гойдалки. За білою смугою наступає чорна, піднесення поступається відчаю, окриленість змінюється розчаруванням. Чергування злетів і падінь, залежність від обставин, страх перед майбутнім – все це за великим рахунком є ознакою маловірства. Воно притаманно не тільки нам, – людям війни та перманентних стресів, - але й апостолам, про що ті самокритично повідають в Святому Письмі.

Недільне Євангеліє ще раз акцентує увагу на питаннях віри, без якої неможлива перемога. Після того як ученики не змогли вигнати бісів із юнака, вони на самоті спитали Христа, чому у них не вийшло? Бо до цього Господь дав апостолам «силу і владу над нечистими духами» (Лк. 10:17). Ісус відповів: через невір’я ваше. «Бо істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде; і не буде нічого неможливого для вас» (Мф. 17:19-20). Справжня глибока віра здатна робити неможливе. Тож, продовжуючи свій шлях, пам’ятаємо, що сили зла долаються «постом і молитвою». Наші близькі та рідні потребують підтримки і ми маємо можливість на вихідні соборно за них помолитись. На служби 12-13 серпня в Іоано-Богословському храмі ПЦУ приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/
По закінченні Літургії служимо панахиду.Звершиться чудо чи ні залежіть не від нашої волі. Господь з усього, про що ми просимо, подає лише те, що справді нам на користь. Він бачить не лише нинішній момент буття, але осягає Вічність. Однак саме від нашого вибору залежить – виявити віру чи перебувати в сумнівах щодо Бога. Попереду складні часи, але будемо довіряти Господнім настановам і діяти так, як вчить нас Отець Небесний. Тоді отримаємо те, чого дійсно потребуємо. Навіть, якщо це наразі здається неможливим! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА