Бог чекає від нас Любові (відео)

25 серпня 2023
Війна змінює ставлення до життя і смерті, речей та звуків, тих, хто був поряд та кого з різних причин вже немає разом з нами. Вона загострює реакції, оголяє нерви, посилює втому, але не здатна заглушити внутрішній голос.

«У чому полягає сенс мого життя?» - це питання періодично задає собі кожна людина. З віком, досвідом, освітою, обставинами, душевними травмами його напруження трансформується, однак сутність лишається незмінною: «Чи є щось вище, більше, краще за буденну круговерть? І якщо є – як можна цього досягнути?». Якби хтось запитав: «Що слід прочитати з Євангелія, маючи лише кілька хвилин?» – то варто було би порадити відкрити уривок про багатого юнака з 19-ї глави Євангелія від Матфея, що читатиметься в цю неділю.«Якщо ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей» (Мф. 19:17) – така відповідь Спасителя на кляті питання. Чи виконуємо ми їх, як багатий юнак? Звісно, ні! Але передусім Бог чекає від нас Любові. «Правда полягає в тому, що єдине, що не може Він з легкістю перетерпіти – це зрада цієї Любові», - зауважує о.Віктор Маринчак. Вона може виявлятись по-різному. Наші дії, слова і молитви теж внесок в скарбничку тієї реальності, якої ми всі прагнемо. Саме тому в Іоано-Богословському храмі ПЦУ й продовжуємо соборно згадувати на Літургії своїх найдорожчих. На служби 26-27 серпня 2023 року  приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/ .
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні молимось за спочилих на панахиді.Історія з юнаком свідчить, що з точки зору Вічності всі добрі справи не є цінними самі по собі. Вона вкрай важливі, але набувають повноцінної ваги та значення лише тоді, коли пов’язані зі слідуванням за Спасителем. Будемо прагнути досконалості, лишаємось реалістами, наближаємо Перемогу. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!
 


Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА