Треба дивитись з перспективи Священої історії (відео)

01 вересня 2023
Перші години осені мимоволі прискорюють день, пришвидшують темпоритм і з переходом на новий календар змінюють сприйняття часу. На війні він цінується як ніколи, а якщо споглядати на події з висоти досвіду, то взагалі виглядає безцінним. Утім, нам немає чого хвилюватись. Треба лише подивитись на те, що відбувається з великої перспективи людської і Священної історії.

Про це Церква й нагадує нам у притчі про злих виноградарів, яка читатиметься в найближчу неділю. Одне з її значень полягає в тому, що виноградник – то є наше життя. Не ми самі собі його надали, але кожен з нас отримав його, як Божий дар. Тому і поводитися з життям ми маємо не як власники, а як працівники, яким у належний час прийдеться звітувати. Господь неодмінно прийде, щоби запитати нас, як ми використали те, що Він доручив нам. «Де плоди твоєї праці? – спитає Він. – Чого ти досяг, використавши дар, який тобі було дано? Чи не закопав ти свій талант у землю?». Замало лише не робити зло. Треба творити добро ближнім: ділом, словом, молитвою. Найдорожчих нам людей ми й згадуємо соборно на Літургії. На перші Богослужіння осені 2-3 вересня 2023 року в Іоано-Богословському храмі ПЦУ приймаються ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/.
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.Сьогодні 1 вересня почався новий церковний рік. Наша Православна Церква України перейшла на новоюліанський календар. Тож пам’ятаємо слова Спасителя: «Від усякого, кому дано багато, багато й вимагається, і кому багато довірено, з того більше й спитають» (Лк. 12:48). Тому плекаймо дар життя, керуймося Божими настановами, любімо ближніх та Господа аби наше життя було прикладом доброго та плідного виноградника. Слава Богу за все! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА