Після народження Богородиці світ перемінився назавжди (відео)

06 вересня 2023
Світ влаштований таким чином, що іноді все доводиться починати з нуля, переосмислювати минуле та пробувати писати життя з чистого аркуша. В долі будь-якої людини є точки неповернення, коли з втратою старого з’являється щось сьогочасне, що дає сили рухатись вперед.

Подібні трансформації переживає кожна особистість, громада, суспільство. Але й історія людства також має свої невблаганні закони. У п’ятницю, 8 вересня, з Різдва Богородиці в новому церковному році розпочинається коло дванадцяти найбільших православних свят. У цьому є глибокий символізм, адже після народження Богородиці світ перемінився назавжди. Для грішного людства знову відкрилась можливість вічного блаженного життя разом з Богом. Як ми нею скористаємся залежіть від кожного з нас. Проте, як каже апостол Павло: «Ми, сильні, повинні нести слабості безсилих, а не собі догоджати» (Рим.15:1). Наша відповідальність розповсюджується на різні сфери, але брати на себе «тягарі один одного» неможливо без досвіду дієвої любові і щирої молитви. За здоров’я та спокій рідних і близьких на святкову Літургію 8 вересня ми й приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/ .
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.Подія Різдва Богородиці також нагадує, що не завжди складні життєві обставини, скорботи і випробування мають зв’язок з особистим гріхом, а тим більше – що вони не повинні бути приводом для зневіри. Війна дає нам багато підстав для смутку і розпачу, але будемо сильними та стійкими у вірі. Нехай молитвами Божої Матері Господь обдаровує всіх Своєю благодаттю і наближає Україну до Перемоги!
Пресвята Богородиця, спаси нас!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
 4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА