Молимось за наших воїнів (відео)

30 вересня 2023
У неділю 1 жовтня ми відзначаємо свято Покрова Пресвятої Богородиці, а також день захисників і захисниць України. Церква згадує історичну подію чудесного визволення Константинополя від нашестя ворогів, коли у Влахернському храмі з’явилась Божа Матір, і після довгих молитов зі сльозами, зняла з голови омофор та розпростерла його над народом. Окупанти злякалися бурі й відступили.

Україна також завжди була під покровом Богородиці. Не дарма, запорізькі козаки, бійці визволених змагань сторічної давнини, вояки УПА і нинішні Герої російсько-української війни вважали ЇЇ своєю заступницею.
Якщо подивитись на життя з історичної перспективи, то можна побачити, що воно постійно сповнене чудес, а сила часто виявляється в немочі. «Крізь каміння, асфальт і бетон проростають ростки нашого духовного та тілесного життя. Нам треба сьогодні встояти, а потім піднімати руїну і нести важке ярмо», - констатує о.Віктор Маринчак.Кожен метр звільненої від ворога землі вигризається потом і кров’ю. Велика подяка нашим захисникам і захисницям, яких ми будемо вшановувати у неділю. Після Літургії в Іоано-Богословському храмі відбудеться молебень за Україну та панахида за загиблими. А на святкову службу Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУhttps://www.facebook.com/BogoslovKharkov/ .
Підтримуємо українську армію і церкву - наближаємо разом Перемогу!Як би не було нам зараз важко, пам’ятаємо, що над тими, хто відстоює правду, завжди простертий Покров Божої Матері. Вона не перестає молитися за тих, хто потребує захисту та заступництва. Низький уклін нашим воїнам. Зі святом всіх. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
 4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА