Особлива форма одкровення Божественної реальності (відео)

06 жовтня 2023
Війна не тільки контузила наші душі, а й забрала можливість проявляти почуття до ближніх: дотиками, обіймами, поцілунками. Виявляти Любов на відстані, безумовно, можна, але хто як не люди посттравматичного суспільства добре знають, наскільки важливо бачити поряд найдорожчий об’єкт. І коли ми притискаємо до серця дорогоцінні речі або цілуємо фотографії любимих, то відчуваємо, що за картинкою завжди є той, хто на ньому зображений.

Найближчу неділю Православна Церква присвячує отцям VII Вселенського Собору, які засудили єресь іконоборства та остаточно затвердили іконопис особливою формою одкровення Божественної реальності. Наші видимі символи: хрести, підсвічники, хоругви, ікони є сакральним надбанням віруючих. За право мати їх перед собою пролито багато крові. Але тепер ми точно знаємо, що за образом завжди стоїть Першообраз, за Любов’ю – жертва, за смертю – Перемога! На суботню та недільну Літургію 7-8 жовтня 2023 року в Іоано-Богословському храмі ПЦУ приймаються ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих, за яких підносяться молитви Богу перед іконами, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму.
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служби читаємо записки на панахиді.Між ідолопоклонством і пам’яттю відстань глибиною в серце. Нікому не вдасться позбавити нас минулого, ампутувати майбутнє, відняти лики рідних. Досвід отців Вселенських соборів та передання Церкви є непорушним фундаментом християнської віри. Продовжуємо наближати Перемогу на всіх фронтах і нехай заступництвом Богородиці та всіх святих Господь береже наш народ в час великих випробувань. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.
 
Приватбанк
 4149 6293 1322 1459
 
4149 4390 0091 7074

або

5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА