Насіння мусить проростати (відео)

27 жовтня 2023
В нинішніх обставинах є природнім, що серце може стати як каміння, битий шлях чи терня, але наше завдання перетворити його на родючу землю. Той, хто хоч раз пробував воскресити свою душу після великих втрат та падінь добре знає, якою важкою та довготривалою буває ця праця.

Недосконала віра не витримує випробувань. Ми часом ламаємось і становимось не здатними приймати слова любові, а інколи й саму Любов, але на шляху пізнання Істини насіння мусить таки проростати. У неділю Церква осмислює притчу про сіяча, в який Господь показує, що спасіння має дві складових: божественну і людську. Як врожай залежить від праці селянина та родючості поля, так саме спасіння є співдією Бога і нас самих. Ми повинні робити свою справу, покладаючись на Нього. Неустанні молитви - частина тих майбутніх плодів, на які всі так сподіваються. На найближчі служби в суботу і неділю 28-29 жовтня на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. По закінченні Літургії молимось за спочилих на панахиді.
Початок служб в Іоано-Богословському храмі ПЦУ о 10 ранку.
 


«Терпінням вашим спасайте душі ваші» (Лк. 21: 19) – навчав Спаситель. Як би нам хотілось, щоб все було одразу та водночас. Утім терпеливість – це ознака духовної зрілості та глибокої духовної сили. Вона і є та сама плодюча земля, на якій зростають чесноти, адже тільки постійна робота над собою, витримка та смиренність допомагають не відступитися з обраного шляху. Нехай Господь нам дасть сил все перетерпіти до Перемоги й дочекатися плодів. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА