19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Річниця Революції Гідності: анонс

20 лютого 2018
У вівторок, 20 лютого 2017 р., в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам"ятаємо, яку активну участь брали настоятель нашого храму та парафіяни в подіях Революції Гідності. Тому, як завжди, о 18 годині запрошуємо всіх патріотів зустрітися біля Кобзаря, щоб пом’янути Небесну Сотню та пригадати події 20 лютого 2014 року.

 Харків’яни мають свою криваву ціну, яку ми заплатили під час Революції Гідності. Троє наших побратимів: Євген Котляр, Владислав Зубенко, Юрій Паращук загинули у вирішальні дні народних протестів на Євромайдані.

Щороку ми збираємось у цей вечір біля пам’ятника Тарасу і запалюємо поминальні свічки. Зараз, коли щодня гинуть наші хлопці на фронті, ми теж повинні згадати Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за свободу і незалежність України.
Тому, як завжди, о 18 годині запрошуємо всіх патріотів зустрітися біля Кобзаря, щоб пом’янути Небесну Сотню та пригадати події 20 лютого 2014 року. Будуть виступати безпосередні учасники тих кривавих годин української історії, близькі та однодумці наших Героїв. Одразу після короткого мітингу-реквієму відбудеться хода до каменю Героям, що загинули за Свободу і Незалежність України біля Держпрому.
Участь в акції візьме о. Віктор Маринчак, який відслужить панахіду за загиблими.
Після цього буде показаний фільм "Герої не вмирають".
Тарас знову єднає нас!
Зустрічаємось у вівторок, о 18 годині, 20 лютого 2017 р., біля пам’ятника Кобзарю.