Боротьба з духами зла (відео)

10 листопада 2023
Війна змусила нас по-новому подивитись на природу зла. Тепер вже з власного досвіду пошматованих сердець ми знаємо про що йдеться в Біблії. Божественне Одкровення не залишає жодного сумніву в тому, що диявол та духи ненависті є цілком реальними істотами. Не алегорією зла, не міфом чи плодом уяви, а такими, що дійсно існують. У метаісторії останньої битви «князь світу цього» має бути вигнаний геть (Ін. 12:31), і це вселяє велику надію на майбутнє. 

Але наразі наше завдання встояти. Ми бачимо на власні очі, що відбувається, коли біси охоплюють душі окремих людей та цілих угрупувань. Вони несуть жорстокість і смерть, тортури та зневагу, ненависть й злобу. Сили зла і неправди руйнують світ та намагаються їм опанувати.Біснування, приклад якого ми читатиме у недільному Євангелії, є найглибшим ступенем підкорення людини нечистю. Втім гадаринська історія показує, що лукаві духи є ніщо перед силою Божою. Вона здатна робити дива і рятувати нас у найтяжчих обставинах життя. На це ми й сподіваємось, підносячи молитви за близьких. На служби суботи і неділі 11-12 листопада 2023 року приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і спочилих пишіть в коментарях на Фейсбук сторінці нашої парафіх Храм Святого Іоана Богослова  міста Харкова.
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні згадуємо спочилих на панахиді.З ворогом не варто домовлятись, оскільки  у Бога з дияволом немає нічого спільного. Тож, коли ми грішимо, то потрапляємо у рабство нечистому, бо як пише апостол Петро у своєму другому Посланні: «хто ким буває переможений, той тому i раб» (2 Пет 2:19). Українці – вільна нація, тому вичавлюємо з себе всі прояви рабства. І нехай Господь допоможе кожному з нас відганяти всі диявольські спокуси та визволить нас лукавого.Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА