Наше завдання воскрешати душі (відео)

17 листопада 2023
Уявіть, що було би з нами, якби не ми не мали віри? Не тільки в Бога, а взагалі як явища «здійснення очікуваного і впевненості у невидимому» (Євр. 11: 1). Чи встояли ми, якщо би не вірили в рідних людей, в одужання від хвороб, в сенс нашої діяльності, в сили оборони України? Євангельське недільне читання про кровоточиву жінку та воскресіння доньки Іаїра показує, як віра може стати дверима до явлення сили Божої і звершення чудес.

Ми не маємо право на безнадію! Навіть тоді, коли спустошений центр твого існування, навіть тоді, коли зник сенс буття і в житті більше нічого немає, навіть тоді, коли, здавалось, вся надія марна - Господь залишається з тобою. Після всього найстрашнішого, що може статись Він каже: «закривавлена душа здатна все подолати, витримати і воскреснути».Наше завдання в тилу війни воскрешати свої душі та не дати їм перетворитися в руїни, виявляти віру дієвою любов’ю, жертовністю та підтримкою один одного, триматись з останніх сил і молитовно допомагати тим, хто цього наразі потребує. На суботню і недільну службу 18-19 листопада 2023 року приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і спочилих пишемо в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУ https://www.facebook.com/BogoslovKharkov. 
По закінченні Літургії згадуємо спочилих на панахиді.Ми вступили в Різдвяний піст, якій є гарною нагодою для оновлення і вдосконалення. Як би нам не було важко, пам’ятаємо, що кожній душі Спаситель говорить «Дерзай, дочко! Віра твоя спасла тебе» (Лк. 8:48). Будемо сильними, та витривалими і нехай Господь зміцнить всіх в доброму душевному й тілесному здоров’ї і подасть нам Свою благодатну допомогу на добрі справи задля Перемоги. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА