Вимога жити кожен день як останній (відео)

01 грудня 2023
Сприйняття часу різниться від віку, життєвих обставин, глибини болю чи хвиль блаженства. І сьогодні, коли смерть нагло вривається в ритм повсякдення, парадокси буття не залишають нам пауз для компромісів. Людина мусить жити кожен день як останній. Але максими завдань повинні бути розраховані на десятиліття.

Недільна притча про нерозумного багатія вкотре нагадує нам про систему пріоритетів. Не все можна придбати за гроші, а філософія заспокоєння й існування тільки заради себе не витримує іспитів Вічності. Господь кличе поспішати робити добро і збирати скарби на небесах. Зрозуміло, що ні заможність, ні бідність самі по собі не ведуть до спасіння, але вони здатні показати нам, хто ми є насправді. «У Бога багатіти» можна по-різному, але дієва любов, добрі справи і щира молитва неодмінні чинники християнської формули успіху. На перших службах зими ми продовжимо духовно підтримувати наших близьких та рідних. Під час Літургії в суботу і неділю 2-3 грудня 2023 року священники читатимуть ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov/ .
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні служимо панахиду.Відчувати кожен день як останній сьогодні не складно. Важче ставити собі максимальні завдання, щоб намножувати скарби серця. Тож, доки маємо час земного життя, належить нам виявляти мудрість, дбаючи про те, щоби збагачуватися для вічності. Нехай Господь допоможе українцям гідно пройти випробування цієї зими та зміцніть наші духовні і тілесні сили!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА