Докладання зусиль в очікуванні свята (відео)

14 грудня 2023
Коли горизонт планувань вкрай звужується, а  життя за принципом «тут і зараз» стає домінуючим, вміння чекати виявляється безцінним плодом віри. Здатність йти до мети, зберігаючи мужність та не піддаючись руйнівній дії зла – це й є сила терпіння, до якої кличе нас Господь.

Докладати зусиль і одночасно чекати -  Різдва, перемоги, повернення синів з фронту, прощення, воскресіння з мертвих – вершина християнського способу життя. В неділю праотців це особливо актуально.За тиждень до Святвечора іспитом нашого сумління стає недільна притча про очікування званих на вечерю. Зауважимо, Господар запрошує не до важкої праці або боротьби, подвигів чи самозречення, не до надбання чогось, за що прийдеться сплатити високу ціну – він кличе до дружньої трапези. Потрібно лише одне – відкласти власні справи та прийти. Не зневажати своє покликання, не бути заручником обставин, не шукати відмовок, а просто зробити крок назустріч: словом, ділом, молитвою. Нам всім є кого чекати та кого згадати, а тому на найближчі служби 16-17 грудня в Іоано-Богословському храмі ПЦУ ми приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і помердих, як завжди, пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашого храму https://www.facebook.com/BogoslovKharkov.
Початок Літургії в суботу і неділю о 10 ранку. Одразу по закінченні молимось за спочилих на панахиді. У цю неділю ми також згадуємо всіх праведників Старого Завіту, які своїм життям готували людство до приходу Спасителя. Праотці діяли очікуючи Божої благодаті та потрапили на бенкет званих. Нехай дні, що лишаються до Різдва Христового, стануть справжньою підготовкою до свята та подарують кожному з нас радість й відвагу примиритися з собою, ближнім і Богом!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА