Все в житті є зустріч (відео)

01 лютого 2024
Кожен з нас рано чи пізно зустрінеться з Богом. Свято Стрітення, яке Церква відзначає в п’ятницю 2 лютого, саме про цей заклик прийняти Спасителя в своєму житті. Досвід такої зустрічі дозволяє сприймати все, що відбувається як вияв Божої волі. Вона не завжди є зрозумілою, але неодмінно промислительною і благою. 

У священній історії є події, які мають незворотні наслідки. Саме тоді, коли назад дороги вже немає й народжується найсуттєвіше. Виконавши життєву місію можна сказати: «Нині відпускаєш раба Твого, Владико». Між тим, старець Симеон попереджає Марію також й про майбутні страждання: «І Тобі Самий меч прошиє душу». На межі епох стріла історії завжди несеться вперед до Голгофи. Муки та випробування є неминучими, але всім кому меч пробиває душу, Господь відкриває очі й це стає запорукою змін і спасіння. Наші молитовні зустрічі теж надихані надією на Перемогу. Тому на святкову службу Стрітення Господнього  у п’ятницю 2 лютого 2024 року приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Подавати їх можна в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці нашої церкви - Храм Святого Іоана Богослова міста Харкова https://www.facebook.com/BogoslovKharkov
Початок Літургії о 10 ранку. По закінченні освячуємо воду і свічки, а потім поминаємо спочилих на панахиді.В житті людини все є зустріч. Але іноді буває справжнє Стрітення, коли в темряві відчаю можна побачити «Світло на просвіту народів». Нехай сяяння Його промінів надає нам сил, а Божа благодать торкнеться всіх за кого підносяться наші молитви. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА