Вітаємо предстоятеля ПЦУ

03 лютого 2024
Для чого ми відзначаємо певні дати, ювілеї, річниці? Адже час спливає, й усе – «суєта суєт», як писав Екклезiаст. Наше життя проходить, як клубок ниток, з року в рік розмотуючись, залишаючи за собою довгу тятиву, яку ніхто назад вже не змотає. Але щоб наше життя не було марним, ми повинні озиратися й аналізувати: що втратили, а чого набули, що спрямували на добро. Тому й виокремлюємо певні символічні відтинки часу ми для того, щоби «з відстані» поглянути на пройдений шлях і найперше – подякувати.

Подякувати Богові за те, що Він дав нам цей шлях пройти і дарував все необхідне для цього. Маємо дякувати нашим мужнім новітнім героям, нашим захисниками, воїнам, синам і дочкам України, завдяки жертовному героїзму яких ми живемо і молимось в незалежній Україні та Українській Церкві. Адже кожен місяць, день, кожна мить нашої волі, нашого життя, нашої молитви рідною мовою та праці мають надзвичайну дорогу ціну – ціну відданої нашими захисниками крові, ціну їхніх життів, болі і непоправних втрат їхніх рідних. Ніколи не забуваймо про це!
Маємо дякувати нашим найближчим людям, які дарують нам підтримку і турботу. А за всіма добрими словами про здобутки ми повинні чітко бачити, що ці досягнення стали можливими завдяки багатьом. Без усіх вас, без взаємодії повноти нашої Церкви, без нашої єдності та співпраці – не було би того, чим ми зараз втішаємося по перших п’яти роках утвердження єдиної помісної Православної Церкви України.
В єдності наша сила – завжди про це говорив і буду говорити. За всіма великими здобутками і перемогами стоїть не одна людина, а велика сила людей, які робили правильні вчинки у потрібний час.

Тож сьогодні, в день п’ятої річниці від дня інтронізації як Предстоятеля Православної Церкви України і в день мого 45-ліття, дякую всім і кожному – за довіру, за підтримку, допомогу і розуміння. Ніхто не знає, що нас чекає далі. Але я точно знаю, що ми встоїмо лише разом – в єдності, любові, взаємній повазі, маючи непохитну віру в Бога і працюючи на нашу спільну велику Українську Перемогу. Слава Богу за все!
Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА