Ліки від журби (відео)

23 лютого 2024
Два роки великої війни назавжди змінили кожного з нас. Хтось втратив найдорожчих, комусь прийшлося опинитися далеко від дому, дехто змушений був починати все з нуля, бо нажите десятиліттями знищили російські ракети. Навколо багато смертей і горя, трагедій та життєвих катастроф, а очікування новин з фронту, де перебувають наші діти й рідні, інколи вводить в стан страху і зайвої тривоги.

Втім, віруюча людина з власного досвіду знає, що Господь часом проводить нас через гігантські випробування. Він може попускати великі страждання і нестепний біль, але ніколи не дає їх більше, ніж можемо ми витримати.Попереду тривала й виснажлива війна. Подекуди нам навіть здаватиметься, що Господь гнівається та карає свій народ, але тільки Йому відомими шляхами Бог Любові веде нас до Спасіння. Які би вагомі не були причини для смутку ми не маємо права впадати у відчай. Треба продовжувати боротьбу зі силами зла і темряви. Це споконвічне протистояння щодня наповнюється новим змістом, але ми маємо універсальні ліки від журби: «Візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже». (Еф. 6:11-17). Наша молитва є також потужною зброєю. Тому ми й продовжуємо соборно згадувати близьких, а на служби 24-25 лютого 2024 року традиційно приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях під відповідним постом на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУ. Початок Літургії, як завжди, о 10 ранку
По закінченні поминаємо спочилих на панахиді.У суботу 24 лютого в другу річницю Великої війни перед початком Літургії, о 9.30, в Іоано-Богословському храмі ПЦУ відбудеться молебень, де ми згадаємо всіх, хто загинув за свободу і незалежність України.
Шана нашим захисникам! Вічна пам'ять Героям!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА