Покаяння є дією та зміною поведінки (відео)

15 березня 2024
У війні завжди перемагає той, хто має більше надії. Виграють ті, у кого зрештою виявляється міцніше віра, потужніше сила духу та краще вміння тримати удари долі. Дні лукаві й в час історичних випробувань рідні, друзі та побратими є чи найціннішим скарбом, який, щоб встояти і перемогти, ми повинні зберегти, попри всю нашу недосконалість.

Треба прощати один одному.
Кожен має добрих та милих серцю людей перед якими ми завинили. Всі помиляються, але треба щось зробити з нашими провинами, спробувати виправити їх, залагодити непорозуміння, подолати образи, вгамувати свою гординю. «Чого варта моя правота, якщо я втрачаю мир з дорогими мені людьми? Давайте здобувати його з тими, кого ми любимо», - закликає напередодні прощеної неділі о.Віктор Маринчак. Покаяння – це завжди дія та зміна поведінки, виправлення гріхів та шлях вперед. Примиримось та помолимось за наших близьких. На служби суботи і неділі 16-17 березня 2024 року на Фейсбук сторінці храму приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН.
    Після Літургії служимо панахиду, а в неділю в Іоано-Богословському храмі ще й відбуватиметься чин прощення.Прощати – не означає називати заподіяне зло добром і, тим більше, примирятися з гріхом, виправдовувати чи схвалювати його. Забувши попередні суперечки та розділення ми маємо згуртуватися навколо єдиної мети – перемоги над агресором. Зрозуміло, що прощають насамперед тим, які каються у вчиненому. До ворогів-вбивць це не відноситься. Там покаяння немає, тому віддаємо все на відплату Богові. Пробачим ближніх, хто перед нами завинив і нехай Господь дасть нам сил та мудрості попросити прощення у найрідніших. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459

4149 4390 0091 7074


або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА