Здійснення очікуваного і впевненість у невидимому (відео)

10 травня 2024
Протягом тижня Церква звіщає Пасхальну радість і свідчить про подолання смерті. Не всі здатні це вмістити, особливо в теперішній час, коли війна, втрати і сум стають частиною нашого повсякдення. Без віри неможлива Перемога, без надії годі чекати на змін, без любові життя втрачає глибинний сенс.

Із Святого Письма ми знаємо, що «Віра є здійснення очікуваного і впевненість у невидимому» (Євр. 11:1). Вона може виявлятися по-різному, але без діл точно є мертвою. Наприкінці Світлої седмиці Церква вкотре нагадує про підвалини нашої віри на прикладі апостола Фоми. В народі його часом називають «невіруючим» через сумніви у Христовому воскресінні, про яке говорили йому інші учні. Однак Церква подібне «невірство», а точніше – сумнів та пошук доказів, в богослужбових текстах називає блаженним. Насправді, вміння задавати питання і знаходити на них відповіді приводить до більш глибокої, усвідомленої віри. Досвід навернення Фоми, як і численні інші приклади, доводять, що віра є не протилежністю знання, а однією з його форм. Через кілька днів на нас чекатиме Радониця – Пасха для померлих, а поки ми ще раз своїми молитвами і дієвою любов’ю доторкнемося до Великоднього тріумфу над ворогом життя. Згадаємо дорогих та близьких нам людей. На найближчі служби 11-12 травня приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Початок Літургії о 10 ранку. В суботу роздаватимуть Артос, а в неділю відзначимо також День матері.
    


Просимо у найближчі дні підсилення молитов за наших воїнів, які героїчно стримують наступ ворога на Харківщині. Нагадуємо, що на Богослужіннях в церкві Апостола Любові додатково виголошуються молитви про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, за воїнів-захисників Української держави, одужання поранених, порятунок полонених воїнів та мирних жителів. Боротьба триває, але Бог і правда на нашому боці, тож Перемога неодмінно буде за нами. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!    


У неділю 12 травня в Україні відзначають День матері.

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459


5159 3351 0939 4102

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА