Божий дар і високе покликання жінки

11 травня 2024
Материнство – Божий дар і високе покликання жінки. Мати є прикладом безкорисливої любові. Вона – особлива людина в житті кожного з нас, вона невпинно і самовіддано турбується про дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Саме вона завжди зрозуміє, підтримає, пробачить, допоможе.

12 травняі, у День матері, щиросердно вітаємо всіх жінок, які з гідністю підтримують і оберігають життя дітей, ввірене їм Господом. Ті турбота, любов, сила та енергія, які ви щодня вкладаєте у своїх дітей, нехай не залишаються непоміченими. Адже завдяки вашим старанням зростають люди, серця яких наповнені добром.

Велика подяка вам, шановні матері, за те, що не боїтеся брати під опіку сиріт, не ділите дітей на «своїх» і «чужих», а безкорисливо огортаєте їх любов'ю. Низький уклін вам, дорогі й найрідніші, за те, що ви виховали відважних захисників і захисниць України, які щодня здійснюють ревне служіння на медичному й духовному фронтах, а також захищають незалежність нашої країни.

Наша підтримка та молитва сьогодні також за матерів, які з тих чи інших причин зробили аборт. Покаяння перед Богом та молитва здатні відновити вас, Церква відкрита для вас, щоби розділити біль і бути поруч для розради й духовної підтримки.
Не забуваймо: щасливі діти виростають у дружній родині й під опікою щасливої матері. Тож робімо все для того, щоби дарувати нашим матерям радість і турботу. Нехай Пресвята Богородиця – як заступниця, утішителька і молільниця – оберігає вас, а Господь благословляє своїми ласками і щедротами, а також дарує здоров'я і довголіття.
Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459


5159 3351 0939 4102

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА