Зробити крок на зустріч (відео)

31 травня 2024

Літо обіцяє бути спекотним в усіх сенсах. Жага повноцінного життя, емоційне вигорання, втома та спустошеність, тривожність та острах – до цих станів виснаженості війною найближчим часом додаватиметься природнє бажання втамувати спрагу. Спочатку просто напитись з криниці, а потім самому стати посудиною Живої води, про що сповіщає Христос самарянці. 

Її власна історія заслуговує на окрему згадку. Жінки в тих краях зазвичай йшли набирати воду рано-вранці та майже ніколи наодинці. Вихід за рамки дозволеного, п’ять чоловіків і той, з ким вона живе зараз, питання, які ставить незнайомцю й наслідки несподіваного діалогу – ще раз показують, що Бог протягає руку кожному. Важливо тільки відкрити серце і наважитись зробити крок на зустріч. Зрештою віра однієї дозволила побачити Спасителя всьому місту, а сама самарянка, за переданням Церкви, стала ученицею Христовою і сміливо проповідувала Євангеліє в різних країнах. Попри війну і постійні обстріли Харкова ми маємо можливість пити із невичерпного джерела. Іноді сподіватись доводитись тільки на ласку Божу. Тому ми постійно молитовно прохаємо за своїх близьких та наш народ під час Соборних Літургій. На перші служби літа в суботу і неділю 1-2 червня 2024 року приймаємо ЗАПИСКИ ОНЛАЙН. Імена живих і померлих пишіть в коментарях на Фейсбук сторінці Іоано-Богословського храму ПЦУ, Початок служби о 10 годині.
По закінченні згадуємо спочилих на панахиді.
Чим довше самарянка розмовляла з Ісусом біля криниці, тим більше вона дізнавалася про Спасителя, пізнавала Його, а водночас – себе та сенс свого життя. Божественна мудрість не відкривається відразу, вона потребує часу та осмислення. Попереду у нас довгий тернистий шлях, але дорогу здолає той, хто йде. Пам’ятаємо євангельський заклик: «Хто витримає до кінця - той спасеться!». Тож, нехай нескінченні потоки Живої води додають нам сил встояти, відродитися і перемогти. Воскрес Христос! Воскресне Україна!Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459


5159 3351 0939 4102

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА