Кожна людина – це храм Божий.

26 червня 2024
 Ми володіємо свободою, маємо можливість ухвалювати рішення, виходячи з моралі, розуміння істини та правди, маємо можливість робити вибір розумом і серцем. Це – дар, який Бог дав людині. Кожна людська дія несе за собою певні наслідки. Сьогодні у світі відзначають День боротьби зі зловживаннями наркотиками та їхнім незаконним розповсюдженням.

Зловживання наркотиками – це хвороба та зло, наслідки від якого очевидні для всіх. Коли людина залежна від певної пристрасті, певної своєї слабкості, то вона поступово себе вбиває і фізично, і духовно. А самогубство, самокаліцтво, самозараження – це гріх. Для Бога немає таких гріхів, яких би Він не простив. Головне – треба зі смиренним серцем просити у Бога прощення свого гріха, треба побачити і визнати, що ти хворий, що тобі потрібний лікар, і покликати його на допомогу. А Спаситель і Лікар один – Всемилостивий Господь, Який посилає нам, живим, своїх помічників з необхідними ліками, як матеріальними, так і нематеріальними – вірою, надією та любов’ю.



«Хiба ж не знаєте, що ви — храм Божий i Дух Божий живе у вас? Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог: бо храм Божий святий, а цей храм — ви», — так навчає нас святий апостол Павло (1 Кор. 3: 16 – 17). Отже, кожна людина – це храм Божий. А руйнувати чи будувати його, засмічувати чи прикрашати його – то вже вибір винятково за кожним/

Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24.

Приватбанк
 4149 6293 1322 1459


5159 3351 0939 4102

або
5169 3305 1630 1279
РГ ХРАМ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА