28 вересня 2022
Свята мучениця Людмила
29 вересня свій День ангела святкують Людмили. Це ім'я означає «мила людям». Свята Людмила жила в кінці дев'ятого – на початку десятого століття. Вона була донькою Сербського князя, дружиною чешского правителя і загинула за віру в боротьби з язичниками. Людмила вийшла заміж за чеського князя Боривоя і разом з чоловіком ...
27 вересня 2022
Хрест священства (відео)
Сьогодні на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Іоано-Богословському храмі відбулася соборна архієрейська Літургія. Під час служби було висвячено на священика о.Геннадія Гончарова і вся церква заспівала «Аксіос» новому ієрею Православної Церкви України. Вітаємо всіх зі святом!
26 вересня 2022
Воздвиження Хреста Господнього
Православна церква 27 вересня відзначає одне із двунадесятих свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Історики вважають, що насамперед дві події лягли в основу встановлення цього свята: знайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII столітті.
25 вересня 2022
о.Віктор Маринчак про головне питання, яке стоїть перед нами (відео)
Спаситель говорить: «Хто перетерпить до кінця, той спасеться». Що нам дозволить терпіти до кінця? Це головне питання, яке стоїть перед нами. Яким чином ми можемо відрізнити спокусника, отця лжи від правди та істини? о.Віктор Маринчак у суботній проповіді дає відповіді на актуальні питання сьогодення.
24 вересня 2022
Найбільша заповідь
Митрополит Антоній Сурозький: І тоді ми навчимося відвертатися від себе, щоб давати іншим, ми побачимо, що наше серце стало здатним повернутися до Бога відкрито, з любов’ю, вдячністю, радістю!
23 вересня 2022
У вівторок 27 вересня свято (відео)
Кожен з нас несе свій хрест і добре знає, що Бог не посилає нам випробувань більше, ніж ми здатні витримати. Сьогодні український народ прийняв на себе весь тягар боротьби з сатанинським злом, а тому слова про «перемогу побожному народові нашому на супротивників подай» мають для нас особливе значення.
23 вересня 2022
Преподобний Силуан Афонський
24 вересня Православна Церква вшановує пам'ять прп. Силуана Афонського. «Молитися за людей — це кров проливати», - говорив преподобний. І він жив стражданнями усього світу, забуваючи самого себе, і не було кінця його молитві, яка закликала всі народи Землі пізнати Господа Духом Святим. На глибоке переконання старця, якби це відбулося ...
23 вересня 2022
Записки онлайн на Літургію (відео)
Під час війни говорити про Любов непросто. Ми бачимо справжні дива, подвиги жертовності, силу молитви, навернення та зневіру, велич і розчарування, долання страху й безпорадний ступор. Гама почуттів, гойдалки емоцій, різнобарв’я рефлексій – все це заповнює життя, сублімує реальність і намагається поставити на паузу відповіді на першорядні питання.
22 вересня 2022
Богоотці Іоаким та Анна
Наступного дня після свята Різдва Богородиці Православна Церква вшановує пам"ять батьків Діви Марії - святих праведних Богоотців Іоакима та Анни. Шанобливе ставлення до цього подружжя, яке навіки стало символом беззаперечної довіри Богові та незрадливої любові, ми бачимо і в тому, що на кожній службі Божій, під час відпусту ми згадуємо ...
21 вересня 2022
Ми повинні намножувати життя (відео)
«Богородиця несе благодать. Тож, ми повинні творити, культивувати, зрощувати і намножувати життя. В цьому наше призначення. Ті воїни, що зі зброєю в руках сьогодні нас захищають, вони роблять те саме, що робив Спаситель, - долають смертю смерть. Сатанинська сила може написати «Бог з нами», але це викривлена, спаплюжена віра», - о.Віктор Маринчак.
20 вересня 2022
Різдво Пресвятої Богородиці
Різдво Пресвятої Богородиці - одне з 12 найбільших свят року, яке православна Церква вшановує 21 вересня. Для нашого храму це особливий день, бо лівий приділ Іоано-Богословської церкви був присвячений саме Різдву Пресвятої Богородиці, а 30 років тому служилася перша Літургія.
19 вересня 2022
Кличемо парафіян розділити радість свята (відео)
У середу, 21 вересня 2022 року, в Іоано-Богословському храмі відбудеться Літургія на честь свята Різдва Пресвятої Богородиці. Рік тому в центральній половині нашої церкви, яка наразі через ремонт закрита, предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм був освячений престіл. Кличемо парафіян поділити з нами радість Богородичного свята. Початок Літургії о 10 ранку.