20 січня 2022
У День Соборності о.Віктор Маринчак освятить дошку Юрію Шевельову
У суботу, 22 січня 2022 року, ми відзначатимемо свято, сенс якого для кожного українця має бути одним з ключових у ціннісній «системі координат». У цей день патріотична громада Харкові і настоятель Іоано-Богословського храму ПЦУ о.Віктор Маринчак освячуватиме меморіальну дошку Юрію Шевельову. Початок о 15.00, вул.Сумська, 17.
19 січня 2022
о.Віктор Маринчак у телепрограмі «Точка зору» (відео)
Що означає Богоявлення для християн? Як ми повинні відзначати свято Хрещення? Чого нам бракує у церковному вихованні? У телепрограмі «Точка зору» настоятель Іоано-Богословського храму о.Віктор Маринчак відповів на питання, які часто задають парафіяни.
19 січня 2022
Водохреща у нашому храмі (фото)
У день Хрещення Господнього людство сподобилося узріти чудо Богоявлення, побачивши три особи Святої Трійці: Бога Сина – Ісуса Христа, Бога Духа Святого, що сходив, як голуб, та голос Бога Отця, Який сповістив, що «Це є Син Мій Улюблений, в Ньому Моє благовоління». У храмі Апостола Любові сьогодні відзначали свято Богоявлення.
18 січня 2022
Свято Богоявлення (відео)
«Ще Іоанн Хреститель висуває свої жорсткі і суворі вимоги та погрожує покарання. Але через якісь час прийде Христос і принесе спасіння, яке надано буде всім. Замість закону, що передбачає справедливість, з’явиться благодать. Хрещення завжди є просвіченням, бо відходить темрява гріха і приходить Світло для світу», - о.Віктор Маринчак.
17 січня 2022
Купання в ополонці та гріхи
Протягом останніх років 19 січня під час або після Великого водосвяття все частіше спостерігаємо таку картину: у водоймах влаштовуються масові пірнання й купання з метою «змити гріхи» в освяченій воді. Улюблені брати і сестри, обмивання в ополонці на Водохреща ніяким чином не призводить до духовного очищення і не «звільняє» від гріхів! Жодного церковного припису для звершення такого дійства немає і, як твердять дослідники, в українського народу воно не мало поширення.
17 січня 2022
Свобода – найвища цінність для Бога (відео)
«Свобода – найвища цінність для Бога. Він ніколи не хоче, щоб ми Його полюбили з примусу. Тільки з власної волі та за покликом серця. І тому не приходить Бог у величі, при сурмі чи окликах ангельських. Господь з’являється у тих чи інших формах приниження і понижує себе до останнього з ...
17 січня 2022
Святкові Богослужіння 18 та 19 січня (анонс)
Попереду святкові Богослужіння. У понеділок ми маємо лише молебні, а у вівторок, 18 січня, вранці служімо Літургію, після якої відбудеться чин Великого освячення води (близько 10.30). У середу, 19 січня, також Літургія на Богоявлення, після якої також освячуємо Хрещенську воду. Більш докладно про служби найближчими днями розповідає настоятель Іоано-Богословського храму.
16 січня 2022
Громада привітала о.Геннадія (відео)
Громада Іоано-Богословського храму привітала о.Геннадія Рохманійко з днем народження. Важко висловити словами ту любов, з якою наші парафіяни ставляться до свого другого священика, що є взірцем надійності, жертовності та пастирського служіння. Про велику вдячність та численні чесноти свого співробітника - дивіться щиру промову о.Віктора Маринчака. Аксіос!
15 січня 2022
Служби на Хрещення і освячення води (відео)
На початку наступного тижня ми маємо кілька Богослужінь, які завжди полюбляють парафіяни. Попереду Хрещенські свята і освячення води. У понеділок ввечері ми не служимо, але у вівторок і середу маємо Літургії, після закінчення яких одразу відбувається чин Великого освячення води. Більш докладно про це розповідає о.Віктор Маринчак.
15 січня 2022
Про наше покликання
Ісус сказав: ще одного не вистачає тобі: все, що маєш, продай і роздай убогим, і матимеш скарб на небесах, і йди слідом за Мною. Він же, почувши це, засмутився, бо був дуже багатий. Ісус же, побачивши, що він засмутився, сказав: як важко тим, що мають багатство, увійти в Царство Боже! Бо легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти до Царства Божого.
14 січня 2022
За законом виправдання немає, але Бог приносить помилування
"Христос приходить зняти з нас прокляття перворідного гріха. Не тому, що ми заслужили чи стали кращими, а тому, що Бог милосердний. Але сприйняти це по-справжньому легше людям, які вже знають про закон. Не можна жити сваволею та пристрастями", - о.Віктор Маринчак.
14 січня 2022
Вертеп на кордоні (відео і фото)
Тривають святки, а тому о.Геннадій Рохманійко разом із пластунами продовжує колядувати та щедрувати. Нещодавно цілий мистецький десант відвідав бійців підрозділів Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.