22 травня 2021
Перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця
22 травня Церква вшановує як день перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця з Лікії до італійського міста Бар (до українського церковного календаря це свято введено Митрополитом Єфремом наприкінці ХІ століття).
21 травня 2021
День Апостола Любові (відео і фото)
«Колись Христос сказав: «Не бійся, мале стадо. Я переміг світ!». Він переміг любов’ю. Сьогодні в Іоано-Богословському храмі згадували Апостола Любові. Він дав нашій громаді за три десятка років служіння відчуття присутності цієї Любові, яка має надприродну силу». Про нашу нездоланність проповідь о.Віктора Маринчака в день Іоана Богослова.
20 травня 2021
Мале храмове свято
21 травня Церква вшановує апостола і євангеліста Іоана Богослова, який є Небесним Покровителем нашого храму. І хоча храмовим святом є 9 жовтня, цей день можна назвати малим храмовим святом, тож на нас чекають Святкова Літургія, і навіть, невеличка агапа з пиріжками та компотом. У четвер, 20 травня, в нашому храмі ...
19 травня 2021
Християнське ставлення до тіла
Людині не дано ампутувати свою совість. Кожним своїм вчинком вона співвідносить себе з вічністю. Але якщо ця вічність - Пасхальна, значить, ставлення до тіла стає радикально іншим. Яке воно повинне бути для християн? Пропонуємо - науковий погляд на цю проблему. Людина у всій її повноті - не сама тільки самосвідомість, ...
18 травня 2021
Готуємось до свята (відео)
У п’ятницю, 21 травня, свято покровителя нашого храму апостола євангеліста Іоана Богослова. О 8.30 у нас розпочнеться Архієрейська Літургія. Напередодні відбудеться Вечірнє Богослужіння з освяченням хлібів, віна, єлея і зерна. У ці дні ми можемо глибше усвідомити зміст свята та подвиг служіння апостола Любові. Запрошуємо всіх розділити з нами спільну радість!
17 травня 2021
Подяка волонтерам (відео)
У травні багато свят. На початку місяця була Пасха, незабаром - день апостола Іоана Богослова. Ми прибираємо храм та його навколишню територію. Велику допомогу в цьому нам надають волонтери військового шпиталю, які доклали чимало зусиль для облаштування Божої оселі. Дякуємо всім, хто долучився до роботи, а наші священики продовжують надавати духовну підтримку пораненим і наближати перемогу.
16 травня 2021
Три різновиди жіночого служіння (відео)
«Якщо Авраам у нас отець всіх віруючих, то матерями мають бути жінки-мироносиці. Віра – це не тільки беззастережне і повне прийняття того, хто перед тобою, а перш за все вірність. Причому до смерті і незважаючи на смерть. Жіноче сприйняття спирається на духовну і містичну інтуїцію, якою вони точно знали, що Царство Його не від світу цього», - о.Віктор Маринчак.
16 травня 2021
"Треба навчитися любові", - о.Віктор Маринчак (відео)
«Треба навчитися бачити любов там, де інші її не бачать. Тоді з’явиться у нас і відданість, і здатність служити, і вірність до смерті», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
16 травня 2021
Ми повинні продовжити їх справу (відео)
«День пам’яті жертв політичних репресій стосується кожного українця. Ми маємо можливість відокремитись від імперії зла саме завдяки їх зусиллям, жертовності і служінню. Для нас це духовний взірець. Ми повинні продовжити їх справу, яку через репресії вони не доробили, і не дати ворогу знищити нас», - о.Віктор Маринчак.
14 травня 2021
Церква тримається на жінках (відео)
Напередодні дня жінок-мироносиць хочеться сказати багато добрих слів на адресу наших парафіянок і всіх жінок, яких в церкві завжди більшість. Без вашої любові, уваги, турботи, мабуть, нічого би не було. Зазвичай ми не публікуємо привітні відеоматеріали, але сьогодні, у день сім’ї, цей тост за жінок вартий уваги.
14 травня 2021
Неділя святих жінок-мироносиць
Цієї неділі Церква вшановує пам'ять святих жінок-мироносиць.Припадає воно зазвичай на чарівну пору року – весна вповні, все квітне, оживає. 3-я неділя після Великодня, і ось вже радість Воскресіння набуває якогось тихого відтінку. Тому церква знову повертає нас до Голгофи, до саду, де гріб, запечатаний юдеями. Тихою різнокольоровою групкою йдуть до ...
13 травня 2021
о.Віктор Маринчак: Про мучеників (відео)
Мученик – це образ вірності Господній, самопожертви та покладання душі за друзів своїх. Він входить у нашу генетичну пам'ять, бо не може людина бути по-справжньому вільною і достойною існування з Богом, якщо вона не зберігає вірність, аж до смерті. Поки ти здатен на це - твоя свобода не досконала. Допомогти ...