29 грудня 2019
 Ми покликані бути святими (відео)
«Не треба чекати тяжких випробувань для того, щоб шукати єдності з Богом. Може статися так, що коли прийдуть справжні випробування, то ти не матимеш досвіду єднання і будеш абсолютно неспроможній поновити свою єдність з Ним. Треба заздалегідь почати готувати себе. Він кличе всіх», - о.Віктор Маринчак.
28 грудня 2019
Неділя Святих Праотців
В цю неділю, 29 грудня, Православна Церква вшановує Святих Праотців, і саме з цієї неділі починається підготовчий період до святкування Різдва Христового.
27 грудня 2019
Про ялинку: не знищуйте, а створюйте!
Традиційно ялинка є одним із головних атрибутів різдвяно-новорічних свят. У кожній родині по-різному ставляться до цього вічнозеленого символу: хтось обирає живу ялинку, хтось – зрубану, хтось – штучну. А що краще для нас із християнської точки зору? Пам’ятаймо, що оселивши людину у світі, як у домі, Господь дав їй першу ...
25 грудня 2019
Роздуми про “дату Різдва”
Я можу сподіватися, що моя Церква дасть можливість спробувати святкувати і за старим, і за новим стилем, щоби досвідом намацати, як же саме мені, нерозумному, буде краще для спасіння? Я готовий замість влаштовувати словесні баталії з інакодумцями – прийти привітати їх у їхнє свято та прийняти в гості на своє?
25 грудня 2019
Парафіяльне життя (відео)
Івано-Богословська громада ПЦУ вже готується до Різдвяних свят. Попереду останні Богослужіння 2019 року. У нас продовжують діяти недільні школи та готується традиційний святковий ярмарок. Про життя парафії розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
24 грудня 2019
Відеоподарунок братам по вірі
Християни, що живуть за Григорянським календарем, вже у передчутті Різдва. Ми з вами почуємо світлу звістку «Христос народився» за через два тижні. Між тим, відчуття свята вже зігріває наші душі.
23 грудня 2019
25 грудня чи 7 січня?
Кожного року в цей час нас захоплює "календарне питання": коли і за яким стилем святкувати Різдво? Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголосив, що церква готова до реформи календаря, але перехід на святкування 25 грудня буде можливий тільки тоді, коли більшість православних християн в Україні будуть до цього готові. «Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньом
22 грудня 2019
«Вдячність – ознака обраних», - о.Віктор Маринчак.
«Завдання Церкви – обожнення людини. Тобто, максимального наближення до Господа та розкриття образу Божого. Всього найкращого, що Він нам надає: свободи, добра, любові. Статус людини визначається не тим, від кого ти походиш, а тим, як ти живеш», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
22 грудня 2019
Радіймо чуду, яке сталося у цей день
Беззаперечна віра в Бога і незрадлива любов, що долає важкі випробування, – це один із прикладів для нас від подружжя святих Іоакима та Анни, батьків Пречистої Діви Марії. Цього дня ми з глибокою пошаною відзначаємо свято Зачаття праведною Анною Богородиці – довгоочікуваної Дочки, Яка була покликана стати Матір’ю Господа нашого ...
21 грудня 2019
"Червона лінія життя" (відео)
День св.Миколая до марафону здачі компонентів крові «#Червона_лінія_життя», який стартував на Харківщині, долучилась і прикордонники Східного регіонального управління, Харківського прикордонного загону.та Харківської окремої авіаційної ескадрильї. Серед них і священик нашого храму отець Геннадій Рохманійко.
20 грудня 2019
Вогонь Миру у Харкові: анонс події
Вже традиційно представники Пласту України завітають напередодні Різдва, 29 грудня, до нашого храму. Вони привезуть Віфлеємський вогонь як символ такого очікуваного народження Спасителя. Цей вогонь , який називають вогнем миру і добра, буде горіти в нашому храмі протягом всіх Різдвяних свят.
19 грудня 2019
Захисник віри (відео)
«Головне для чого приходять на світ християни – зберегти себе та когось від гріха. Не дати здійснитись людському падінню. Не дати невинні душі на поталу темним силам. Краще нехай не буде покараний злочинець, ніж буде покарана невинна людина. Здійснення в житті суспільства найвищої справедливості, - це для нас надзвичайна цінність. Поки їх топчуть ми будемо знову звертатись до святителя Миколая», - о.Віктор Маринчак.