16 серпня 2017
Історія про дзвін (відео)
Про історію виникнення ідеї подарувати нашій громаді дзвону від німецьких друзів, довгий шлях її реалізації та висновки, які ми можемо зробити для себе з цієї непересічної події розповідає координатор проекту Лідія Киценко.
15 серпня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Персонально кожен із нас слабкий, але в єдності церковній ми можемо здобувати силу, яку має на увазі Спаситель. І не даремно Він сказав слово «розбещений». Це дуже важки звинувачення на нашу адресу», - із проповіді о.Віктора Маринчака.
14 серпня 2017
Чекаємо на історичну подію (відео)
У четвер, 17 серпня, в нашому храмі відбудеться без перебільшення історична подія. Вперше для українського храму закордонна громада зібрала кошти та вилила великий дзвін. Спеціально на освячення благовісника миру приїжджає німецька делегація. О.Віктор Маринчак розповідає про те, як ми будемо зустрічати гостей.
13 серпня 2017
Знаменний день 14 серпня
Православна Церква 14 серпня відзначає одразу декілька важливих подій. Дійсно, стільки важливого «вмістилося» в цей день: і згадка Винесення Чесних древ Животворчого Хреста Господня, і свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці, і пам`ять семи мучеників Маккавеєвих, і початок Успенського Посту.
13 серпня 2017
Неділя 10-та після П"ятидесятниці
Проповідь в неділю 10-ту після П’ятидесятниці: Віра. Віра, яка озброює нас силою, молитва, поєднана з усіма іншими духовними вправами, що їх пропонує нам Церква, – ось шлях, котрий відкриває нам супровідну дорогу Христа через наше земне життя, відкриває нам Його потужну присутність.
13 серпня 2017
Успенський піст
14 серпня для православних християн розпочинається Успенський піст, який передує святу Успіння Пресвятої Богородиці. У цій публікації ми розповімо про те, як було започатковано Успенський піст, як харчуватися та проводити ці два тижні. Успенський піст настає майже через місяць після Петрового посту. Він відбувається перед великими святами Преображення Господнього та ...
12 серпня 2017
Апостол Країни світанку
«Серед кольорів найкращий — фіолетовий, серед запахів — пахощі сливи, серед квітів — вишня, серед людей — самурай», — так наспівував веселий погонич під час подорожі в горах глухої провінції Японії. Він розповідав про життя та побут японських селян — як збирають лак із лакового дерева, як полюють та вирощують рис... Його супутник у подробицях розпитував про все, що траплялося на шляху, а ввечері записав до свого щоденника японською та російською мовою слова цієї пісні. Це була дуже незвичайна лю
12 серпня 2017
Парафіяльна бібліотека
Одним з осередків парафіяльного життя нашого храму є бібліотека. Кожної неділі після закінчення Літургії (або після «Отче наш») на всіх бажаючих чекає бібліотекар Антоніна Олександрівна Голубінець.
11 серпня 2017
Новий дзвін прибув до нашого храму (фото)
Новий дзвін із Німеччини вагою 400 кілограмів прибув до нашого храму. Найближчим часом відбудеться його урочисте освячення й вже на свято Преображення Господнього, 19 серпня, наш дзвін – голос миру для України почують всі мешканці Іванівки і, звісно, парафіяни нашого храму.
10 серпня 2017
Cвята наближаються (відео)
Як завжди у середині серпня маємо багато Богослужінь. На цьому та наступному тижні служімо святкові Літургії, будуть освячуватися плоди, почнеться Успенській піст, а незабаром до нашого храму привезуть великий дзвін. Про найближчі плани церковного життя парафії розповідає настоятель нашого храму о.Віктор Маринчак.
9 серпня 2017
Святий великомученик Пантелеймон цілитель
9 серпня Православна Церква вшановує пам'ять одного з найулюбленіших в народі святих - великомученика і цілителя Пантелеймона. Його ікона є в нашому храмі, і до неї завжди з молитвами та проханнями підходять парафіяни. Пропонуємо декілька слів про лікаря, що постраждав за віру в Ісуса Христа. Святий великомученик і цілитель Пантелеймон ...
7 серпня 2017
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Якщо у нас є віра, то ми можемо подолати страх. А долаючи страх ми стаємо здатні протистояти силам, які значно сильніше за нас. І у всякому разі можемо спромогтись на щось, чого ми самі від себе не очікували», - із проповіді о. Віктора Маринчака у 9-ту неділю після П’ятидесятниці.