13 грудня 2020
о.Віктор Маринчак: Проповідь про джерело зла (відео)
«Джерелом будь-якого зла є диявол. Через нього хвороби і смерть, спокуси й падіння, пороки та відпадіння від Бога. Це його дія і намагання опановувати цілим світом, щоб привести нас до загибелі. Наше протистояння з ним є абсолютно безкомпромісним. Зі злом не можна примиритись», - о.Віктор Маринчак.
13 грудня 2020
Ненавидити гріх і любити грішника (відео)
Формула християнського ставлення до людини: ненавидити гріх і любити грішника. Беззастережно відкидаючи джерело зла, ми не проти крові та плоті. «Якщо ми будемо таким чином ставитися до грішника, який тимчасово був захоплений поривом зла, то, можливо, зможемо його врятувати і наставити на шлях спасіння», - о.Віктор Маринчак.
12 грудня 2020
Апостол Андрій Первозванний
13 грудня Православна церква відзначає День святого апостола Андрія Первозванного, людини, яка першою принесла віру християнську на землі теперішньої нашої держави. Його подвиг має неоціненне значення для долі усього українського народу. Саме тому Андрій Первозванний особливо вшановується в Україні, де побудовано багато храмів на його честь. Про значення цього свята, його історичний та духовний аспекти розповідає архієпископ Євстратій (Зоря).
12 грудня 2020
Зцілення згорбленою жінки
Читаючи Євангеліє, ми часто ловимо себе на думці, що не вповні розуміємо написане. Ми вважаємо та іменуємо себе православними. Ми пишаємося своєю причетністю до східної християнської традиції і навіть дозволяємо собі називати «єретиками» християн інших конфесій. Та водночас наші біблійні знання є настільки обмеженими, що ми нерідко просто не розуміємо ...
11 грудня 2020
о.Віктор Маринчак про мистецтво бачити серцем (відео)
Коли ми навчимося бачити своїм чистим серцем не плоть та кров, а те, що цю плоть захопило, підкорило собі, зробило своїм знаряддям, тоді ми побачимо Бога. Зі всією свободою, якою Він передбачає. Тоді ми зробимо те, чого Господь чекає від людства – нашого спасіння. У тому весь Закон і Пророки.
10 грудня 2020
Допоможемо Святому Миколаю (відео)
Вже незабаром ми чекаємо свято, яке так полюбляють діти, - до нас прийде святий Миколай. Щоб створити справжні незабутні враження малечі потрібно забезпечити дітей, що прийдуть до храму, подарунками. о.Віктор Маринчак звернувся до парафіян пошукати тих, хто «допоможе» Святому Миколаю.
10 грудня 2020
Вечірні Богослужіння: чому це важливо (відео)
Кожного тижня, у п’ятницю та суботу ввечері, в нашому храмі служиться Всенічна. Навіть ті парафіяни, які відвідують вечірні Богослужіння тільки перед Різдвом та Пасхою, відчувають потужність та велич цих змістовних та красивих служб. Позбавляти себе їх під час посту не є правильним. Тим більш, що напередодні причастя та сповіді, рекомендується все-таки знайти час і прийти до храму на вечірню.
9 грудня 2020
Різдвяний ярмарок у нашому храмі (відео)
Через місяць вже Різдво Христове. Багато років на свято народження Спасителя у нашому храмі проходить ярмарок. Незважаючи на карантинні обмеження, відбудеться він і цього разу. Тож готуйте різні речі, смаколики, всілякі цікаві вироби. Подаруємо один одному радість, а всі зібрані кошти підуть на відновлення нашого храму.
7 грудня 2020
Свята великомучениця Катерина
Звичайно, для віруючої людини в житії святого головне не стільки його біографія, скільки вказівка на гарячу віру, любов до Господа і готовність віддати за Нього життя. Це зразки для наслідування, моральні орієнтири. І все ж про улюблених святих хочеться дізнатися якомога більше. Так що ж нам відомо про життя святої ...
6 грудня 2020
Наука збирання скарбів у Бога (відео)
Хто насправді любить, той не збирає скарби, а намагається когось обдарувати. Не можна забрати лише того, що ти віддав і передав іншим. Про образ Божий та сенс нашого життя – пошук відповіді на складні онтологічні питання о.Віктора Маринчака.
6 грудня 2020
о.Віктор Маринчак: Про споживацький спосіб життя.
«У цей притчі ми отримуємо відповідь, чого не треба робити, як не слід ставитися до життя і на що не варто розраховувати. Не можна посісти на лаврах і решту життя прожити тільки тим, що колись в трудах чи боротьбі було здобуто. Споживання і втіха від життя нічого не дають», - ...
5 грудня 2020
Волонтери нагородили о.Віктора Маринчака орденом (відео)
За спиною у нас прірва. Тих, хто готовий взяти на себе відповідальність, незважаючи на всі випробування і страждання, не так багато. Але саме вони рухають країну вперед. До дня волонтера о.Віктора Маринчака нагороджено орденом «Єдність та воля».