4 травня 2018
Маленька парафіянка потребує допомоги: відео
Маленька парафіянка нашого храму Аліса (в хрещенні - Сусанна) потребує допомоги. Дитина знаходиться вже майже місяць в реанімаційному відділенні після видалення пухлини мозку. Кожен день боротьби за життя та здоров"я маленького сонечка коштує чималих грошей. Тому звертаємось до всіх з проханням підтримати родину наших постійних і активних парафіян матеріально і молитовно.
3 травня 2018
Вивчаємо Літургію: Херувимська пісня (відео)
Ця ангельська пiсня вводить нас у центральну, найважливiшу частину Божественної Лiтургiї, наближаючи до головного Таїнства — Причастя. Вона нiби прокладає умовну межу, за якою нам потрiбно залишити все земне й тимчасове, всi пiклування, турботи й печалi (саме це слово було вжито в давньоукраїнському текстi молитви), аби приготувати себе до зустрiчi з Господом, перед Його лицем уподiбнитися полум’яним у вiрi й любовi херувимам.
1 травня 2018
Якщо немає часу молитися
В народі говорять, що в людей можна придбати за гроші, то в Бога через молитву. Справді, молитва - це велика сила. Сам Господь Ісус Христос говорив, що через молитву можна випросити в Бога все потрібне нам для життя і спасіння.
29 квітня 2018
Недільна проповідь настоятеля:відео
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю 4ту після Пасхи: Тому що розслаблений, який прийняв зцілення,але потім зрадив, знайдеться завжди. Обов' язково знайдеться. Але це не зупиняє Спасителя. ...
28 квітня 2018
Проповідь в неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого
В ім'я Отця і Сина, і Святого Духа! Я хочу звернути вашу увагу на три риси сьогоднішнього євангельського читання. Перше: як страшно чути, що ця людина 38 років перебувала в крайній потребі, розбита тілесної хворобою, зламана, і що жодної людини не знайшлося, хто б йому допоміг... І те, що сталося ...
27 квітня 2018
Навіщо християнину  читати Старий Заповіт?
Дуже часто можна почути: так, Євангеліє – це чудово, це я читаю, наскільки виходить, живу по ньому, якщо не живу, то принаймні розумію, що в цьому потрібно каятися. Ну а Старий Заповіт – це ж якийсь жах. Це було давно, це було з євреями, а не з нами, це було з людьми дикими, які один одного різали та вбивали.
25 квітня 2018
Таїнство любові-бесіда про християнський шлюб
Шлюб – диво на землі. В світі, в якому все нарізно, шлюб – це місце, де двоє, завдяки тому, що покохали один одного, стають одним цілим, це місце, де розбіжності закінчуються, і починається відлік нового - спільного життя. І в цьому найбільше чудо людських взаємин: двоє стають єдиною особистістю, різні ...
24 квітня 2018
Молебень за Єдину Помісну Церкву: фото, відео
Згідно з розпорядженням Святішого Патріарха Філарета цієї неділі, 22 квітня, в нашому храмі підносили молитви за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Лунали вони під час Божественної Літургії, а після неї був відслужений молебень. Про важливість створення Єдиної Української Церкви говорив у своєму зверненні до присутніх настоятель нашого храму отець Віктор Маринчак.
22 квітня 2018
Проповідь в неділю жінок-мироносиць (відео, архів)
Проповідь отця Віктора Маринчака в неділю жінок-мироносиць: Ми йдемо країною смерті, ми йдемо під тінню тієї смерті - і несемо свою любов, а вона запорука Воскресіння. І той, хто любить, ніколи не примириться зі смертю.
22 квітня 2018
Патріарше розпорядження
Патріарше розпорядження про молитву за єдність і визнання Помісної Церкви
21 квітня 2018
Свято жінок-мироносиць
Цієї неділі Церква вшановує пам'ять святих жінок-мироносиць.Припадає воно зазвичай на чарівну пору року – весна вповні, все квітне, оживає. 3-я неділя після Великодня, і ось вже радість Воскресіння набуває якогось тихого відтінку. Тому церква знову повертає нас до Голгофи, до саду, де гріб, запечатаний юдеями. Тихою різнокольоровою групкою йдуть до ...
19 квітня 2018
О.Віктор Маринчак у фільмі про Дон Жуана (анонс)
У неділю, 22 квітня, на телеканалі «Еспресо» о 23.59 дивіться останню програму із циклу «Метанойя» за участі о.Віктора Маринчака за поетичною драмою Лесі Українки «Камінний господар» «Остання спокуса Дон Жуана».