5 лютого 2021
Як жити з самим собою?
Роздуми митрополита Антонія Сурозькогов пошуках відповіді на питання, яке ставить перед собою кожна людина "як жити з самим собою" : Ми - як пошкоджені ікони, але все ж таки ікони; ми все одно є цінними для Бога, ми все одно для Нього маємо велике значення, і в співробітництві з Ним, ми можемо щось зробити заради цієї краси.
4 лютого 2021
«Кадило Тобі приносимо...»
У храмі все навколо нагадує про одночасне життя людей у двох вимірах: фізичному та духовному. Кожна посвячена річ, яку використовують під час богослужінь є певним прообразом чи знаком чогось більш суттєвого та важливішого. До речей, що мають символічне значення належить і кадило, про яке сьогодні ми поговоримо.
3 лютого 2021
Світлі зірки пустелі
В месяцеслові вони стоять поруч: преподобний Антоній Великий, якого називають батьком ченців (пам"ять звершується 30 січня) і його учень та спадкоємець, засновник скитського життя, преподобний Макарій Великий, якого Церква вшановує 1 лютого. Світлі зірки віри, що засяяли в пустелі.
3 лютого 2021
Іоано-Богословська парафія вітає предстоятеля ПЦУ
Бог благословив буття українського народу та дарував йому незалежну державу й незалежну Церкву. Третього лютого два роки тому відбулася знакова подія для українського православ'я – інтронізація Предстоятеля єдиної помісної Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. У духовній святині Києва – Софійському соборі – на Божественну Літургію ...
2 лютого 2021
Богослужіння у лютому (відео)
У лютому не тільки найменша кількість днів, але й всього одне велике свято – Стрітення Господнє. Лише наприкінці місяця ми вступимо в підготовчий період до Великого посту і в храмі почнуть лунати мелодії Пісної Тріоді. Тільки тоді церква змінює порядок Богослужінь. Наразі же запрошуємо вас на традиційні Літургії по вихідним, а також Вечірні та молебні, які відбуваються за розкладом, що є на нашому сайті.
31 січня 2021
Без любові все даремно (відео)
«Без Любові ні правда, ні світло, ні добро не мають значення. Вартість має свобода обмежена Любов’ю. Без неї Царство Боже не існує. Любов не шукає свого, вона спрямована на те, щоб віддати. Часом навіть все, що маєш. Коли любиш по-справжньому, то ладен віддати своє життя», - о.Віктор Маринчак.
31 січня 2021
о.Віктор Маринчак про Царство Любові (відео)
«Іншого способу поширити Царство Боже навколо себе, як любити, у нас немає. Ми живемо не вартостями земними, а цінностями для душі. Як виявити свою любов, якщо ти не віддаєш? Тому будемо вчитися так, як навчав Христос: «Любити – це означає роздати все і йти за Мною», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
30 січня 2021
Як успадкувати життя вічне?
Проблема з багатим чоловіком, була також і в тому, що він сподівався справити враження на Ісуса своїм благочестям і побожністю; на відміну від «грішників», про яких розповідає Євангеліє у попередніх розділах, він досяг видимого морального рекорду в дотриманні загальновідомих заповідей
29 січня 2021
Преподобний Антоній Великий
30 січня православна церква вшановує пам'ять Святого Антонія Великого (251—356), який є засновником чернецтва. Цей єгипетський анахорет, творець пустельництва й інспіратор монашого життя у християнстві більше сімдесяти років прожив у пустелі. Не можна описати, скільки спокус і боротьби виніс цей великий подвижник. Цей великий сподвижник Церкви Христової народився в 252 ...
29 січня 2021
Гріх осуду
Гріх осуду по справедливості вважається одним з найбільш душегубних і небезпечних для християнина. Про його неприпустимість писали всі святі отці Церкви, її подвижники і вчителі з самого початку християнської історії, оскільки Євангеліє ясно та багаторазово попереджає нас про це.
28 січня 2021
о.Віктор Маринчак про внутрішню людину (відео)
Тихим голосом про те, як витримати всі випробування долі, зробити свій вибір і не втратити себе. о.Віктор Маринчак перед таїнством Соборування, яке звершується у нашому храмі щосуботи о 12.00, розповідає про внутрішню людину і відсутність причин зневажати себе та програмувати на поразку.
27 січня 2021
Отець Генрі Ноуен – знаряддя люблячого і співчутливого Бога
У переліку християнських авторів, яких найчастіше читають в США, він другий після Клайва Льюїса. Отець Генрі Ноуен, професор світового рівня, лишив Гарвардський університет та останні десять років життя присвятив служінню людям з особливими потребами.