19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
19 жовтня 2018
Пам’ять Отців VII Вселенського Собору
У цю неділю Церква відзначає пам`ять Святих Отців VII Вселенського Собору. У різний час протягом року згадуються святі отці інших шести Вселенських Соборів. Утім останній, сьомий виділяється завжди окремо, і це зовсім це не випадково. Церква ухвалила згадувати Вселенські Собори в першу чергу заради того, щоб віддати належну честь світлим ...
17 жовтня 2018
о.Віктор розповів про Томос (відео)
Настоятель Іоано-Богословського храму о.Віктор Маринчак після Літургії розповів про подальші кроки нашої церкви по отриманню автокефалії. Найближчим часом в Україні відбудеться об’єднавчий Собор, обрання предстоятеля єдиної помісної церкви і отримання Томосу від Вселенського патріарха.
17 жовтня 2018
Мученики Кипріан і Юстина
15 жовтня православна Церква вшановувала пам’ять священномученика Кипріана і мучениці Юстини. Саме їм моляться християни від нечистих духів та різного роду чаклувань. Про історію цих святих варто дізнатися більш докладно.
15 жовтня 2018
Свято в недільній школі: фото
Свято Покрови Пресвятої Богородиці принесло учням дитячої недільної школи нашого храму багато цікавого. До нас на свято завітали пластуни. Вони познайомили нас пластовим вітанням, заспівали веселих пісень. Разом з ними за чаюванням маленькі парафіяни згадували про історія козацтва та виявили неабиякі знання з цієї теми. Потім на всіх чекав веселий квест у пошуках козацького скарбу.
14 жовтня 2018
Проповідь на Покрова Богородиці: відео
У свято Покрова Пресвятої Богородиці отець Віктор Маринчак говорив про таке складне питання, яке завжди викликає багато думок і суперечок: любов до ворогів. Яка вона? В чому полягає? І як зрозуміти її знаходячись на межі між миром і війною: "Чим я можу зупинити зло? - Не помстою ворогові, тільки добром. І ненависть я можу зупинити тільки виявленням любові. Але в різних обставинах любов виявляє себе по-різному. .."
12 жовтня 2018
Іконографія свята Покрови Пресвятої Богродиці
Серед Богородичних свят «Покров Пресвятої Богородиці» належить до особливо шанованих в Україні. Його традиція бере свій початок ще від часів прийняття християнства і упродовж віків набирала національного підтексту, відповідно до суспільно-історичних обставин. Князь Ярослав Мудрий, збудувавши Софійський собор у Києві і Благовіщенську Церкву над Золотими Воротами, віддав в опіку Божої Матері увесь руський народ. Від того часу чимало князів здобуло перемогу над численними ворогами, прибігаючи під м
12 жовтня 2018
Про розуміння, підтримку і вдячність (відео)
Про любов, яка має під собою розуміння, підтримку і вдячність. Настоятель Івано-Богословського храму о.Віктор Маринчак подякував усім парафіянам, які створили святкову атмосферу в день Небесного покровителя нашої церкви. Попереду Покрова Пресвятої Богородиці і одночасно кілька патріотичних свят. Одже, чекаємо всіх на службах в суботу та неділю.
11 жовтня 2018
Томос Україні: Синод прийняв рішення (фото, відео)
Вселенський патріархат підтримує надання Автокефалії Українській церкві та продовжує процедуру надання Томоса. Пропонуємо вам термінове звернення патріарха Філарета.
11 жовтня 2018
Фільм за участі о.Віктора Маринчака "По кому подзвін" (анонс)
До Дня захисників України У неділю, 14 жовтня, о 18.30 у Харківській обласній філармонії (вул.Римарська, 21). Святковий органний концерт і показ фільму із циклу програм «Метанойя» за романом Е.Гемінґвейя «По кому подзвін». За участі Станіслава Калініна (орган), О.Віктора Маринчака, Дмитра Коновалова (режисер), Володимира Чистиліна (автор і ведучий). Квитки в касах філармонії. Вхід 20 грн. Всі зібрані кошти підуть на підтримку українського війська.
9 жовтня 2018
Гімн Любові від о.Віктора Маринчака (відео)
У теперішньому світі, в наш надзвичайно складний час, коли середовище навколо суворе, жорстоке і агресивне ми наважуємось радіти. Як сказав апостол Павло: «Хто в любові перебуває, той в Богові перебуває і Бог у ньому». Згадайте себе, коли ви були закохані: як хотілося обійняти цілий світ, як надихались ми на добрі справи, як перед нами виявлялась правдива ієрархія цінностей. Життя – це в першу чергу любов, яка живить нас, всупереч всієї жорстокості світу.
9 жовтня 2018
Храмове свято (фоторепортаж)
Кожне храмове свято в Іоано-Богословській парафії неповторне. У цьому році було, як ніколи затишно, доброзичливо і в усьому в храмі апостола любові відчувався дух справжньої християнської Любові. Євхаристія, хресна хода, традиційні пиріжки й радісні, спокійні обличчя тих, хто вірою і правдою служіть Богові та Україні – таким запам’ятався цей день. Світлини зі свята у нашому фоторепортажі.
8 жовтня 2018
10 слів про любов
Святого Іоанна Богослова, якого ми вшановуваємо 9 жовтня називають Апостолом любові. І саме любов є центральною темою його коротких, але таких яскравих послань. Пропонуємо вам 10 слів про любов з послань св. євангеліста Іоанна Богослова.