13 червня 2019
Молимось за всіх померлих (відео)
Є у церковному році дні, коли Церква молиться за всіх померлих. Навіть згадує самогубць. У поминальну Троїцьку суботу ми поминаємо всіх рідних, близьких, яким завдячуємо нашою вірою. Ми просимо в переддень Дня народження Церкви, щоб Господь молитвами всіх святих по Своїй милості і щедротах нагородив Царством Небесним усіх, хто покинув цей світ.
12 червня 2019
Запорука нашого спокою (відео)
«Нам немає чого боятись. Ми маємо бути спокійними, мужніми і впевненими. Добро, правда та світло обов’язково переможуть. Можливо, ми не доживемо до цього, але Бог нас обрав і переміг світ. У тому запорука нашого спокою», - о.Віктор Маринчак.
11 червня 2019
Молитва "Царю Небесний": роздуми
Це коротка, стисла і дуже сильна молитва, зіткана з біблійних висловів та молитовних звернень Отців Церкви до Святого Духа. Це особлива літургійна молитва свята Зішестя Святого Духа (П’ятдесятниці). Нею розпочинається кожне богослужіння і навіть особиста молитва вірних, адже кожна християнська молитва звершується у Дусі Святому, і Сам Святий Дух молиться у нас зітханнями невимовними (Рим 8:26). Вона не читається між Пасхою та П"ятидесятницєю. І ось цієї неділі ми вперше промовимо її, щоб заклика
9 червня 2019
Не треба боятись бути у меншості, - о.Віктор Маринчак (відео)
Все, що готує прихід нашого майбутнього, починається з невеликих спільнот. Тих, хто є вірними, хто робить свій свідомий вибір, хто запалюється любов’ю до людей і Бога. Не треба боятись бути у меншості, якщо ти на боці добра, світла та правди. Історію рухає мале стадо – приклад перших століть християнства показує нам, як можна перемагати.
8 червня 2019
Неділя святих отців I Вселенського Собору
У 7-му неділю після Пасхи, між Вознесінням і Трійцею, свята Церква згадує й прославляє святих і богоносних отців Першого Вселенського Собору.
6 червня 2019
о.Геннадій: Досвід споглядання неба (відео)
«Такі зорі можна побачити тільки у дитинстві», - згадує свої шкільні роки о.Геннадій. З роками ми все менше дивимось на небо, бо житейське море сповнене бурею напастей, змушує нас все частіше озиратися собі під ноги. Під час Вознесіння Господнього апостоли дивились вгору. Досвід відчуття неба – неоцінений скарб у житті кожної людини.
6 червня 2019
Краса навколо та всередині нас (відео)
Не так часто біля аналоя посеред храму в нашій церкві лунають вірші. Але сьогодні саме такий день. Пані Ліля на честь Вознесіння Христового прочитала свій твір, сповнений віри, надії і любові. Про красу життя навколо та всередині нас – поетичні роздуми до першого свята літа.
6 червня 2019
Про небесне і земне (відео)
На свято Вознесіння Христового до нашого храму завітав давній добрий друг Івано-Богословської громади о.Дмитро Шаповалов. Він запропонував подивитись на історію, про яку ми сьогодні читали в церкві, під іншим кутом зору. Саме із поєднання небесного та земного складається життя християнина. Про кроки до нашого спасіння у проповіді, що змушує замислитись.
5 червня 2019
Вознесіння Господнє
Святом Вознесіння Господнього закінчуються 40-денне перебування Воскреслого Спасителя на землі
4 червня 2019
Готуємось до свята (відео)
На цьому тижні маємо кілька служб і цілих чотири Літургії. У середу відбудеться відання Пасхи, де ми в останній раз у цьому році співаємо «Христос воскрес». Напередодні, як завжди, у нашому храмі вечірня. А вже у четвер – свято Вознесіння, і далі все за звичайним розкладом на вихідні. Чекаємо всіх в церкві Апостола Любові.
3 червня 2019
Святі рівноапостольні Костянтин та Олена
3 червня Свята Церква молитовно згадує святого імператора Костянтин Великий і його мати царицю Олену, які вшановуються в лику «рівноапостольних» за великі заслуги перед Церквою щодо поширення християнської віри. Імператор Костянтин I (Костянтин Великий) був сином цезаря, а потім і августа, Констанція I Хлора та святої рівноапостольної Олени. У той ...
2 червня 2019
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Наше завдання - побачити свій шлях під сяйвом Божого світла, щоб надихнутись і бути мужніми, сміливими, натхненними, рішучими та йти вперед. Ми, як християни, повинні виконати своє призначення – окрилитися: для творчості, подвигу, для того, щоб щось збудувати і примножити», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.