18 січня 2018
Свято Хрещення Господнього
Хрещення Господа тому названо Богоявленням, що в ньому явив Себе так чуттєво єдиний істинний Бог у Тройці поклоняємий: Бог Отець — голосом з неба, Бог Син — втілений — хрещенням. Бог Дух Святий — зішестям на Охрещуваного. Тут явлено і таїнство відносин осіб Пресвятої Тройці. Бог Дух Святий від Отця походить і в Сині почиває, а не походить від Нього. Явлено тут і те, що втілене домобудівництво спасіння звершено Богом Сином втіленим, співвластиве Йому, Духу Святому і Богу Отцю. Явлено і те, що і с
16 січня 2018
Розклад Богослужінь на свято Богоявлення: відео
А що третє свято - святе Водохреща... І починаються Богослужіння цього свята, 17 січня з вечірнього Богослужіння. Про святкові служби та освячення агіасми - крещенської води розповідає настоятель нашого храму, отець Віктор Маринчак Зверніть увагу, що це архівне відео. Розклад цього року такий самий: 17.01 (середа) Вечірнє богослужіння (початок о ...
15 січня 2018
Пластовий вертеп в нашому храмі:  відео
Пластуни зі Львова завітали в наш храм, де після Літургії показали модерний вертеп. Мюзикл в авторському виконанні з оригінальним сюжетом та яскравими масками колядники привезли на Вертеп-фест, що проходив у Харкові 13-14 січня. Пропонуємо вам відео виступу.
15 січня 2018
Українська сторінка в житії преподобного Серафима Саровського
Лівий престол нашого храму до революції був освячений 24 жовтня 1904 року в ім’я святого Феодосія, архієпископа Чернігівського та Преподобного Серафіма Саровського. Отже 15 січня, – день коли Церква згадує великого старця, дуже важливий в житті нашої парафії. Тому сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись з українсько. сторінкою в житії преподобного Серафима Садовського.
15 січня 2018
Недільна проповідь настоятеля: відео
Проповідь отця Віктора Маринчака на свято Обрізання Господнього: Іоанн Хреститель каже: "Вирівнюйте стежки для Нього, що приходить". Але й нам треба вирівняти ці стежки для самих себе, щоби ми могли зрушити з місця і йти до Бога.
13 січня 2018
Святитель Василій Великий
14 січня Церква вшановує пам"ять святого Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської. Але «належить не одній Кесарійській Церкві, і не у свій тільки час, не одним одноплемінникам своїм був корисний, але по всіх країнах і градах всесвіту, і всім людям приносив і приносить користь, і для християн завжди був і буде вчителем рятівним», — так говорив сучасник святителя Василя, святий Амфілохій. З давних давен святого Василія шанували на українських землях.
12 січня 2018
Якщо немає часу молитися
В народі говорять, що в людей можна придбати за гроші, то в Бога через молитву. Справді, молитва - це велика сила. Сам Господь Ісус Христос говорив, що через молитву можна випросити в Бога все потрібне нам для життя і спасіння.
10 січня 2018
Фільм про о.Віктора покажуть у нашому храмі
На численні прохання парафіян та тих, хто не потрапив на прем’єру, ми вирішили знову показати документальний фільм про настоятеля Івано-Богословського храму о.Віктора Маринчака «Ловець душ». Демонстрація кінострічки відбудеться одразу після недільної Літургії в іншій частині церкви 14 січня 2018 року.
10 січня 2018
Вітаємо!
Вітаємо другого священика нашого храму о.Геннадія з Днем народження! Бажаємо йому всього найкращого у житті, служінні та многая, благая літа. Молимося, щоб Господь послав отцю ще більше сил, терпіння та любові. Хай Бог благословить його на нові звершення заради Церкви та України.
8 січня 2018
Різдвяний вертеп: відео
Різдвяний вертеп є одним з традиційних елементів святкування Різдва Христового. Свою версію показали діти й батьки дитячої недільної школи .
8 січня 2018
Собор Пресвятої Богородицi
Св. Іоан Золотоустий: Нікого не можна знайти між людьми такого, як Богородиця Марія. Перейди, чоловіче, думкою усі створіння і поглянь, чи є що рівне або більше, як Свята Богородиця Марія?...Тому скажімо Їй: Благословенна Ти між жінками. Ти одна зцілила печаль Єви...
8 січня 2018
Син Божий народився: фоторепортаж
Свято Різдва Христового в нашому храмі - це завжди майже родинне святкування. Урочиста і піднесена Божественна Літургія, на якій сповідається і причащається майже кожний присутній в храмі; веселий вертеп від дітей та батьків дитячої недільної школи; смачний і солодкий різдвяний ярмарок, з якого ніхто не пішов з порожніми руками. Христос ...