25 грудня 2019
Парафіяльне життя (відео)
Івано-Богословська громада ПЦУ вже готується до Різдвяних свят. Попереду останні Богослужіння 2019 року. У нас продовжують діяти недільні школи та готується традиційний святковий ярмарок. Про життя парафії розповідає настоятель храму о.Віктор Маринчак.
24 грудня 2019
Відеоподарунок братам по вірі
Християни, що живуть за Григорянським календарем, вже у передчутті Різдва. Ми з вами почуємо світлу звістку «Христос народився» за через два тижні. Між тим, відчуття свята вже зігріває наші душі.
23 грудня 2019
25 грудня чи 7 січня?
Кожного року в цей час нас захоплює "календарне питання": коли і за яким стилем святкувати Різдво? Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголосив, що церква готова до реформи календаря, але перехід на святкування 25 грудня буде можливий тільки тоді, коли більшість православних християн в Україні будуть до цього готові. «Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньом
22 грудня 2019
«Вдячність – ознака обраних», - о.Віктор Маринчак.
«Завдання Церкви – обожнення людини. Тобто, максимального наближення до Господа та розкриття образу Божого. Всього найкращого, що Він нам надає: свободи, добра, любові. Статус людини визначається не тим, від кого ти походиш, а тим, як ти живеш», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
22 грудня 2019
Радіймо чуду, яке сталося у цей день
Беззаперечна віра в Бога і незрадлива любов, що долає важкі випробування, – це один із прикладів для нас від подружжя святих Іоакима та Анни, батьків Пречистої Діви Марії. Цього дня ми з глибокою пошаною відзначаємо свято Зачаття праведною Анною Богородиці – довгоочікуваної Дочки, Яка була покликана стати Матір’ю Господа нашого ...
21 грудня 2019
"Червона лінія життя" (відео)
День св.Миколая до марафону здачі компонентів крові «#Червона_лінія_життя», який стартував на Харківщині, долучилась і прикордонники Східного регіонального управління, Харківського прикордонного загону.та Харківської окремої авіаційної ескадрильї. Серед них і священик нашого храму отець Геннадій Рохманійко.
20 грудня 2019
Вогонь Миру у Харкові: анонс події
Вже традиційно представники Пласту України завітають напередодні Різдва, 29 грудня, до нашого храму. Вони привезуть Віфлеємський вогонь як символ такого очікуваного народження Спасителя. Цей вогонь , який називають вогнем миру і добра, буде горіти в нашому храмі протягом всіх Різдвяних свят.
19 грудня 2019
Захисник віри (відео)
«Головне для чого приходять на світ християни – зберегти себе та когось від гріха. Не дати здійснитись людському падінню. Не дати невинні душі на поталу темним силам. Краще нехай не буде покараний злочинець, ніж буде покарана невинна людина. Здійснення в житті суспільства найвищої справедливості, - це для нас надзвичайна цінність. Поки їх топчуть ми будемо знову звертатись до святителя Миколая», - о.Віктор Маринчак.
19 грудня 2019
Подарунки для малечі (відео)
Святий Миколай завітав і до нашого храму. Як завжди, він приніс для юних парафіян солодощі та подарунки. Після Літургії о.Віктор Маринчак привітав малечу зі святом, а всі дорослі отримали традиційні календарі на наступний рік, де зображений один із улюблених святителів Церкви. Всіх зі святом!
18 грудня 2019
Дива святителя Миколая
Його допомога швидка і дивовижна. Він і суворий, і милостивий одночасно. З кутка, де горить лампада, він уважно дивиться на простолюдина і на товстосума. У кожному храмі є його образ, і навіть якщо ми більше нікого зі святих не знаємо, то, побачивши Миколая, вмить відчуваємо себе в храмі наче вдома. Одне диво із тисячі мені хочеться згадати і переказати.
18 грудня 2019
Різдвяний ярмарок (відео)
6-7 січня 2020 року в нашому храмі пройде вже традиційний Різдвяний Ярмарок! Як і в минулі роки, він буде солодким, тобто всі бажаючі зможуть купить і поласувати смаколиками: різдвяним печивом, пиріжками, пряниками та багато чим іншим. Також на ньому можна представити будь-яку продукцію, виготовлену власноруч і з любов"ю : поробки, плетіння, тощо.Запрошуємо вас створити це диво разом. Мета ярмарку, звичайно - благодійна: всі зібрані кошти будуть використані для допомоги тим, хто цього потребує
16 грудня 2019
Свята великомучениця Варвара
Свята Великомучениця Варвара народилася в місті Іліополі (сьогоднішня Сирія) в знатній язичницькій родині під час правління імператора Максиміна (305-311 рр.). Батько Варвари – Діоскор, який рано втратив свою дружину, хотів уберегти свою красиву дочку від сторонніх поглядів та позбавити її спілкування з християнами та звів для дочки спеціальний замок, звідки ...