1 травня 2021
Освячення пасок (фоторепортаж)
Перше освячення пасок та іншої поживи відбулось у суботу ввечері на подвір’ї Іоано-Богословського храму. Після Пасхальної Літургії о 3-й ранку також святитимуть все, що принесуть парафіяни. Всіх зі святом!
1 травня 2021
Правила під час нічної служби (відео)
Як буде відбуватися Пасхальне Богослужіння в нашому храмі? Які правила через карантин діятимуть під час Всенічної? Яким чином можна долучитися до Пасхальної радості навіть перебуваючи вдома і дивлячись он-лайн трансляцію? – о.Віктор Маринчак звернувся до парафіян
30 квітня 2021
Змістовне страждання напередодні Воскресіння (відео)
У Богослужіннях Страсного тижня вражає те, що грецькою мовою називається «кенозис» - мотив приниження Божественного достоїнства нашого Спасителя, який приймає на себе страждання і смерть. Це Боже звернення до нас потребує осмислення.
30 квітня 2021
о.Віктор Маринчак про скарби Страсного тижня (відео)
Ми торкаємось серцем події, яка відбулася дві тисячі років тому. Це надає нам можливість побачити по-новому світ, людей і Бога. Відчути Його присутність, хресні страждання та смерть. Можливість бути вірними - це ще один скарб, який надає нам страсний тиждень. о.Віктор Маринчак про хресний шлях, який нас чекає перед Воскресінням.
30 квітня 2021
"Нехай мовчить всяка плоть"
«Субота ця преблагословенна, бо нині мертвий Христос воскресне на третій день», — співається в кондаку Великої Суботи. Перебуваючи посередині між Хрестом і Воскресінням, Велика Субота є унікальним днем церковного року, коли плач перетворюється на радість. Це єдина субота в році, котра є днем строгого посту. У тематиці цього дня сполучаються найглибший кенозис Слова Божого, «навіть у пекло зійшовшого» у пошуку занепалого Адама, і початок перемоги над пеклом і смертю.
30 квітня 2021
Страсна п’ятниця: парадокс хреста
Переживаючи найтрагічніший день в історії людства - день розп"яття і хресної смерті Боголюдини Ісуса Христа, Церква всіма засобами кличе нас до співстраждання та глибокого переживання цього моменту. Тому богослужіння Страсної П"ятниці сповнені спогадами про страждання Спасителя вирізняються поміж всіх інших богослужінь року.
29 квітня 2021
Перелом від смерті до життя (відео)
«Бог приймає образ раба і служить своєму творінню. Він вмиває ноги своїм учням, які не можуть зрозуміти цього знаку. Христос закликає і нас наслідувати його приклад, щоб ми Духом Святим повторювали те, що Він започаткував. У наших серцях повинен статися перелом від смерті до життя», - о.Геннадій Рохманійко.
29 квітня 2021
Служба Дванадцяти Євангелій
Центральне місце в богослужіннях Страсного тижня належить утрені Великої П’ятниці. ЇЇ ще називають Cлужбою Дванадцяти Євангелій. Початок у нашому храмі о 17.00.
28 квітня 2021
Звернення настоятеля до парафіян (відео)
Наші Богослужіння відбуваються в час, коли в країні карантин і нам треба так влаштувати все, щоб ми убезпечили себе від захворювань. Саме тому в Іоано-Богословському храмі в найближчі дні ми будемо дотримуватися певних правил. Напередодні Великодня о.Віктор Маринчак звернувся до парафіян.
28 квітня 2021
Освячення пасок: коли і що буде?
У нашому храмі ви зможете освятити паски та іншу поживу в суботу, ввечері та в неділю, після Пасхальної Літургії. Звісно, ми маємо карантині обмеження і це треба всім враховувати.
28 квітня 2021
Піснеспіви Великого Четверга (відео)
Отець Олександр Шмеман: Піснеспів, що ввібрав у себе зітхання душі " Чертог Твій бачу, Спасе мій, прикрашений, але одежі не маю, щоб увійти до нього. Просвіти одежу душі моєї, Світлодавче, і спаси мене." Допомогти храму ви можете, надіславши гроші на картку через Приват24. Приватбанк 4149 4390 0091 7074 Маринчак В.А. ...
27 квітня 2021
Батько пороків
Серед гріхів, про які не так часто ми звикли згадувати на сповіді, особливо місце займає лінивство. Між тим, саме воно вважається батьком всіх пороків. І це не випадково, бо лінивство духу, не вправляння у добрих справах веде до гибелі душі.