11 вересня 2022
Недільна проповідь настоятеля (відео)
«Той хто, як Іоан Хреститель, стоїть за правду – здобуває світло і Господню Вічність. Той, хто проти правди, - помирає важкою смертю й немає йому спасіння. Свідомість цього повинна надавати нам спокій та мужність. Бог з нами, а тому ця впевненість може бути непохитною», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
10 вересня 2022
Ампутація минулого (відео)
«Той хто по-справжньому прагне свободи, готовий за це сплатити найдорожчим чином. Люди, що втратили на війні все, тужать не за своїм майном. Їм боляче втрачати своє минуле. Але воно завжди з нами. Все чим ми жили і що любили, що було дорогим та важливим – все це лишається в нашій пам’яті. Тому його неможливо забрати», - о.Віктор Маринчак.
10 вересня 2022
о.Віктор Маринчак розповів про наслідки обстрілу храму (відео)
У п’ятницю, 9 вересня, російська ракета системи «Ураган» прилетіла на територію Іоано-Богословського храму. Багато парафіян стурбовано питають, які наслідки прильоту, що зруйновано і наскільки серйозні пошкодження будівлі? Ми попросили о.Віктора Маринчака докладно розповісти як це сталося.
10 вересня 2022
Усікновення Іоанна Хрестителя. Головосіка
У плині повсякденного життя радість і скорбота йдуть поруч. Бачимо початок нового життя і його згасання, надбання і втрати, зустрічі й прощання, моменти відступництва й світлі миті навернення до Бога. І серед всього цього розмаїття доль, вчинків, помислів й думок до глибини душі проймають приклади самовідданого служіння Істині, непохитність переконань, ...
9 вересня 2022
Таїнство Соборування по суботах
Таїнство Соборування або Єлеосвячення, як воно називається в богослужбових книгах, є одним з семи найголовніших Таїнств, в якому при помазуванні тіла єлеєм призивається на людину благодать Божа для зцілення її від тілесних та душевних немочей.
9 вересня 2022
Від обстрілів постраждав Іоано-Богословський храм (фото і відео)
У результаті обстрілу російських ракет системи «Ураган» вдень 9 вересня 2022 року постраждав Іоано-Богословський храм ПЦУ м.Харкова. Вибиті вікна, є невеличкі руйнування, але всі живі та цілі. Після обстрілів відбулося вінчання. Тож, Любов перемагає смерть. Бережіть себе!
9 вересня 2022
Записки онлайн на свято (відео)
У неділю, 11 вересня, Церква згадує трагічну подію - Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. В деяких регіонах України цей день називають Іван Пісний, оскільки за уставом встановлений суворий піст, а саме свято в народі ще іменують Головосіка. На Літургію в суботу і неділю приймаємо записки онлайн.
9 вересня 2022
о.Олександр Мень: Бути християнином
9 вересня 1990 року був вбитий о.Олександр Мень. Його проповіді, книги і живе слово допомогли багатьом радянським людям прийти до християнства. Він вмів доступно пояснювати складні теми і сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги його промову, що так і називається - прості речі, які важко засвоїти.
8 вересня 2022
Полюбити ближного не люблячи себе – неможливо
Христовий заклик полюбити ближнього, як самого себе, – це не просто добра порада окремим людям в окремі випадки їх життя. Насправді, – це Заповідь Божа, яка має безумовний характер. У ній міститься не лише натяк на неймовірну глибину людської природи, але розкривається певна таємниця про людину, незрозуміла багатьом із нас ...
8 вересня 2022
Святі мученики Адріан і Наталія
Є подружні пари, на які варто звернути увагу. Вони витримують ціннісні орієнтири, представляють християнську науку та є зразком самопожертви. 8 вересня Церква пригадує імена святих Наталії та Адріана, подружжя з Никомидії. Історія їхнього життя вражає, зокрема тим, що у шлюбі вони прожили всього один рік, однак у пам’яті християн залишились навічно.
7 вересня 2022
Царство совісті та щирості (відео)
«Християнство приходить для того, щоб людина стала самою собою, керуючись двома заповідями – люби Бога і люби ближнього. Наша вірність повинна бути щирою. Так будується Царство Боже – на совісті та щирості», - із недільної проповіді настоятеля нашого храму о.Віктора Маринчака.
6 вересня 2022
Позацерковне життя громади (фото)
В умовах війни Іоано-Богословський храм продовжує свою діяльність. Окрім Богослужінь громада веде активну волонтерську діяльність, підтримуючи тих, хто потребує допомоги. На днях розвантажили ще кілька тон гуманітарної продукції, яку будемо найближчим часом роздавати парафіянам і мешканцям Іванівки і не тільки. Дякуємо благодійникам та всім, хто долучається до доброчинних справ.