6 березня 2022
Час вимагає від нас надзвичайних вчинків (відео)
«Ніщо так не підносить наші душі як трагедія. Ніщо не ставить перед нами останні питання як та катастрофа, в якій ми опинились. Тільки страшні випробування змушують нас побачити істину та ієрархію цінностей. Час вимагає від нас бути мужніми і відважними. Ми покликані бути героями цього часу», - о.Віктор Маринчак.
6 березня 2022
Прощена неділя (відео)
«Ми просимо Бога, щоб він не просто простив нам, а й надав необхідні сили витримати всі випробування. Треба відкинути все темне, зле і рабське, що у нас є. Бог хоче нашого спасіння, щоб ми зробили вибір і пішли своїм шляхом», - із проповіді в прощену неділю 2022 року о.Віктора Маринчака.
5 березня 2022
Нам треба зберегти нашу свободу (відео)
«Давайте спробуємо прийняти всі наші випробування та жахи як постову жертву. Ми приносимо її за свободу, правду і любов. Для того, щоб це захистити треба витримати. Ми повинні бути впевненими, бо з нами Бог. Якщо нам вдасться зберегти силу духу, то збережемо найістотніше – нашу свободу», - о.Віктор Маринчак.
4 березня 2022
о.Віктор Маринчак: "Ніхто не збирається відступати" (відео)
«Ніхто не збирається відступати. Треба гідно пройти найважче випробування у нашому житті та нічого не боятися. Нам є що захищати, бо ми воюємо за цінності. Це важливий час, який змушує нас замислитись над суттєвішими питаннями життя і смерті», - о.Віктор Маринчак.
3 березня 2022
Страх є зброя наших ворогів (відео)
«Ми не можемо боятися, бо страх є зброя наших ворогів. Він робить людину пасивною або паралізує зовсім. Треба страх спрямувати в якусь ціль. Якщо ми боїмось, то недосконала наша віра і наша любов», - із проповіді в бомбосховищі під час повітряної тривоги о.Віктора Маринчака.
2 березня 2022
о.Віктор Маринчак про випробування війною і наші здобутки (відео)
Наступного тижня почнеться Великий Піст, де в перші дні читається покаянний канон Андрія Критського. Коли приходить небезпека, то ми добре відчуваємо, що слова «кінець наближається», то реальність, а не якась абстракція. Попри те, що зараз нас бомблять і вбивають, ми повинні розуміти - наш час благословенний. Чому саме? – розповідає о.Віктор Маринчак.
2 березня 2022
У четвер 3 березня, о 12.00, Літургія на ст.м "Держпром" (відео)
Оскільки Харків постійно бомблять важкими реактивними системами залпового вогню і авіацією ми вирішили служити Літургію щодня опівдні на різних станціях метро. У четвер, 3 березня, о 12.00, Богослужіння на ст.м. «Держпром». Молимось за Україну і наш рідний Харків!
1 березня 2022
Літургія під землею (фото)
Сьогодні, 1 березня, провели Літургію в бомбосховищі на станції метро «Університет». Причащалися в харківській підземці. Наверху із облдержадміністрації вивозили вбитих і поранених. Слава Героям! Молимось за Україну!
1 березня 2022
Служба під обстрілами (анонс)
Сьогодні, у вівторок, 1 березня 2022 року, на майдані Свободи у Харкові, біля обстріляного намету «ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ», (з міркувань безпеки в приміщенні метро «Університет») о.Віктор Маринчак проведе Літургію. Початок о 12.00.
28 лютого 2022
Правда переможе нечисть (відео)
Господь говорить про те, що ті, які не чинили добро, вже засуджені на вічне покарання. Сьогодні перед нами питання про людей, які свідомо чинять зло, несуть смерть, руйнують, нищать. Яке до них ставлення у Бога? У недільній проповіді в неділю про Страшний Суд у фронтовому Харкові о.Віктор Маринчак дав відповіді на актуальні питання.
28 лютого 2022
Молимось за Україну!
Брати і сестри! Під час війни в умовах постійного обстрілу Харкова та бойових дій будуть вноситися корективи в Богослужіння Іоано-Богословського храму. Сьогодні, 28 лютого 2022 року, комендантська година у Харкові розпочинається о 16.00, тому молебнів в самій церкві не буде, але наші священики приймають он-лайн записки на сторінці храму у Фейсбук.
27 лютого 2022
Ми стоїмо перед абсолютним злом (відео)
«Господи, дай нам Перемогу, бо ми стали проти абсолютного зла. Українські воїни чують наші натхненні молитви. Хіба ми можемо дозволити собі боятися? Ні! Ми маємо всі можливості встояти і здолати. Іншого шляху у нас нема», - о.Віктор Маринчак.