13 лютого 2022
Попереду свято Стрітення Господнього (відео)
У вівторок, 15 лютого, в Іоано-Богословському храмі святкове Богослужіння. На Стрітення Господнє маємо архієрейську Літургію, яка розпочнеться о 8.30. За церковним уставом по закінченні служби звершується освячення води і стрітенських свічок. Детально про розклад того, що відбуватиметься в нашому храмі найближчим часом розповідає о.Віктор Маринчак.
12 лютого 2022
Про митаря і фарисея
Ми звикли осуджувати і ставитися з презирством до фарисея: нам здається, що сьогоднішнє Євангеліє дає нам на це право – він нібито осуджений Самим Христом. Але ми забуваємо, чого коштувала пихата праведність фарисея йому і подібним до нього людям.
11 лютого 2022
Три cтовпи віри
12 лютого Церква вшановує Трьох Святителів Вселенської Церкви — Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого . Це свято ми можемо назвати таким, що подолало розбрат, припинило ворожнечу. Згідно із Святим Переданням, поштовхом до встановлення його була велика суперечка у другій половині XI ст.
10 лютого 2022
Лікі від безнадії (відео)
«Починаючи з вірою і надією долати своє життя, ми відчуваємо, як радість входить в наше серце. Коли ти маєш певну надію, навіть в суцільної темряві світло буде сяяти тобі. Тому віра нас дійсно може врятувати», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
10 лютого 2022
Лине дух мій до храму святого Твого (відео)
Вже у цю суботу ми зробимо земний поклін і вперше цього року лунатиме змістовна молитва про покаяння. Ми спробуємо опанувати ази цієї непростої науки. Намагатимося зробити хоча би маленькі кроки до покаяння. Про ріки живої води, які омивають твою душу, у промові о.Віктора Маринчака.
9 лютого 2022
Звичка відкладати "на завтра"
Нерідко сьогодні ми чуємо про проблему прокрастинації – звички відкладати все на потім, накопичувати незроблені справи зі сподіванням зробити їх «коли-небудь завтра». І кожна відкладена справа, невиконана задача важким тягарем повисає на людині, аж доки повністю її не паралізує.
9 лютого 2022
Покаяння відкрий мені двері (відео)
Вже у цю суботу, 12 лютого 2022 року, на Всенічній ми вперше співаємо «Покаяння відкрий мені двері» і Православна Церква починає готуватися до Великого посту. Неділя митаря і фарисея – перший крок на шляху до нашого покаяння. Чекаємо всіх на службах, про розклад яких ви можете дізнатися на нашому сайті.
8 лютого 2022
 Фундаментальна настанова на подальші кроки (відео)
У цю суботу дуже радимо прийти на Вечірнє Богослужіння, яке традиційно починається в Іоано-Богословському храмі о 15 годині. Чин співу «Покаяння відкрий мені двері» відриває період підготовки до Великого посту. Чому це так важливо? Про серйозну фундаментальну настанову, яка налаштовує нас на подальші дії та випробування, розповідає о.Віктор Маринчак.
7 лютого 2022
о.Віктор Маринчак про науку прощати (відео)
На прикладі Закхея ми можемо побачити класичний випадок покаяння. Він розуміє свій гріх і чудово знає кого скривдив. Цей митар каже, що хоче спокутувати свою провину. Не тільки просить прийняти прощення, а шукає й одразу знаходить можливість виправити становище. Не просто сказати комусь «вибач», а повернути та ще більше дати.
6 лютого 2022
Передчуття дивної радості (відео)
Покаяння є нашою співпрацею з Богом, який хоче нашого спасіння. Ми повинні йти назустріч Великому посту не з думкою, що попереду період скорботи. Головне – це час дивної радості, коли ти відчуваєш, що тебе шукають аби врятувати. Ти можеш подати голос: «Прости мене, Господи! Я сам хочу змінити себе!», - із недільної проповіді о.Віктора Маринчака.
6 лютого 2022
Громада привітала одну зі своїх берегинь (відео)
Іоано-Богословська громада привітала з днем народження людину, яка дуже багато зробила для розбудови нашої церкви. Разом зі своєю родиною пані Тетяна Гудзенко протягом двох десятиліть всіляко допомагає храму Апостола Любові виконувати свою місію. Щиро вітаємо одну з наших берегинь.
6 лютого 2022
Святитель Григорій Богослов
7 лютого Церква згадує Святителя Григорія Богослова, архієпископа Константинопольського. Він народився 329 р. у південній Каппадокії біля Назіянзу (Діокесарії). Батьки його – Григорій і Нонна. Григорій вчився в Кесарії Каппадокійській, Кесарії Палестинській, Олександрії, Афінах. Близько 359 р. він прийняв хрещення. Монаше життя Григорій провадив над річкою Ірис разом з Василієм ...